You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jsme nesmírně hrdí na naše dlouholeté partnerství s florbalovým klubem Tatran Střešovice . Toto partnerství je již více než obchodním vztahem – stalo se spíše rodinným seskupením, kde sdílíme společné hodnoty a cíle. Tatran Střešovice se těší nejen z naší podpory, ale také ze svého významného postavení v komunitě Prahy 6 a dále.

Tatran Střešovice jen klubem, který není dospělým a profesionálním hráčem. Velký důraz klade na práci s dětmi a mládeží, což je jedním z hlavních důvodů, proč jsme na toto partnerství tak hrdí. Klub se věnuje rozvoji mladých talentů a vytváří nejen pro ně prostor, kde mohou růst jako sportovci, ale také jako osobnosti.
Navíc jako první v ČR odstartoval v roce 2022 projekt  BEZ BRÝLÍ NEHRAJU  na podporu ochrany zdraví a především očí svých hráčů. 
Tento rok byl pro Tatran Střešovice mimořádně úspěšný. Sezona 2023/2024 se zapíše do historie jako nejúspěšnější v dějinách klubu! Kluci z Tatranu se stali vítězi Poháru mistrů a nyní dokonce získali titul v Livesport Superlize. Tento úspěch je výsledkem tvrdé práce, odhodlání a týmového ducha, který v klubu panuje.

srdečně poblahopřát celému týmu Tatranu ke všem dosaženým vítězstvím. Vaše úspěchy jsou inspirací pro nás všechny a důkazem toho, že s tvrdou prací a odhodláním lze dosáhnout velkých věcí. Jsme nesmírně hrdí, že můžeme podporovat tak talentované a odhodlané sportovce, kteří dělají dobré jméno nejen sobě, ale i celé Praze 6.