You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Lindex: Manažer/ka prodejny

Jste od přírody vůdčí typ s láskou k módě a děláte vše pro to, aby se zákazníci cítili skvěle? Chcete být součástí společnosti, která podporuje a inspiruje ženy? Právě teď hledáme kolegyni/kolegu na pozici Manažer/ka prodejny (Store Sales Manager) do týmu naší úplně nové prodejny v OC Šestka v Praze s dětským sortimentem!

Tato pozice je na plný úvazek s nástupem ihned.

Zajímá Vás více? Neváhejte se podívat sem, kde najdete více informací i to, jak se přihlásit!

Nemůžeme se dočkat, až se o Vás dozvíme více!

CAFÉ BROADWAY
Naše kavárna hledá obsluhu. Praxe vítána, ale víc než praxi si ceníme dobrou náladu a chuť stát se členem našeho týmu.

POŽADUJEME :

NABÍZÍME :

      zaškolení
      odpovídající finanční ohodnocení s bonusovou složkou
      a mnoho dalšího

Kontaktní údaje : Trnková Alice, tel: 728027993, a-trnkova@email.cz

Odborný prodejce Magniflex

Magniflex je světový leader v oblasti zdravého spánku již 60 let. Našim klientům pomáháme při výběru správné matrace, postele, polštáře tak, aby byl spánek co nejpohodlnější a tělo mohlo správně regenerovat. Nyní hledáme do svých řad nového kolegu, nebo kolegyni na pozici odborného prodejce showroomu v obchodním centru Šestka na Praze 6.

Co vás čeká:
- aktivní prodej zákazníkům na showroomu
- administrativa spojená s prodejem
- profesionální poradenství
- navazování nové spolupráce – oslovování hotelů, penzionů, lázeňských domů
- navazování spolupráce s novými partnery – lékaři, architekti, bytoví designéři, developeři
- péče o svěřené portfolio klientů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ vzdělání
- Aj B1, ostatní jazyky výhodou
- prodejní, organizační a prezentační dovednosti
- znalost MS Office
- schopnosti jednat s náročnou privátní i firemní klientelou
- cílevědomost
- flexibilita
- reprezentativní vystupování
- řidičský průkaz

Co vám můžeme nabídnout:
- odpovídající finanční ohodnocení s bonusovou složkou
- služební notebook, mobilní telefon
- zázemí silné a stabilní společnosti
- moderní showroom v OC Šestka
- příjemný kolektiv

Benefity:
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Rozjezd zcela nového projektu
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce
Sleva na firemní výrobky/služby

Kontaktní údaje
Martin Vaškovic
CFH Group, a.s.
Fajtlova 1090/1, Praha – Ruzyně
+420 739 492 220

YVES ROCHER

TIMEOUT a LEE COOPER

Pro prodejnu se značkovou módou TIMEOUT/LEE COOPER hledáme ASISTENTA/KU PRODEJE. Na HPP i brigádně.
Nejraději spolupracujeme s usměvavými, komunikativními a příjemnými lidmi.
Láká Vás práce pro značku TIMEOUT/LEE COOPER? Pak možná hledáme právě Vás!

Co čekáme od Vás