You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.O obchodním centru

Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit.

Jsme noví, jsme fajn! Prošli jsme rekonstrukcí a máme pro vás připravené nejen nové obchody, ale i služby. V době nákupů se vám postaráme o auto v naší Automyčce Express, vyčistíme oblečení v čistírně nebo pohlídáme vaše děti. V prostorách centra můžete využít služeb několika bankomatů nebo směnárny. Bezplatné připojení na bezdrátovou síť Wi-fi je samozřejmostí.

Po dobu vaší návštěvy u nás si můžete nechat dobít svého elektromiláčka : na střešním parkovišti jsou připraveny 2 dobíjecí stanice pro auta, u hlavního vstup pak jedna pro elektrokola.
Stejně tak si můžete všimnout, že se Šestka částečně proměnila v galerii umění. V exteriéru i interiéru můžete vidět umělecká díla různých umělců, která průběžně obměňujeme. Užijte si své nákupy u nás a vychutnejte si svou dávku kultury - SKY GALLERY ŠESTKA

Mezi nákupy si můžete pohodlně odpočinout v našem přehledném food courtu, kde najdete mimo jiné i oblíbené KFC, Runnig sushi Sumo a indické speciality od Satyam. Osvěžení nabízí Fruitisimo v podobě fresh džusů a kvalitní zmrzliny. Kávu s přáteli si naopak můžete vychutnat v Café Broadway. Opravdu bohatý program čeká rodiny s dětmi. Pro naše nejmenší návštěvníky máme připravenou spoustu prima aktivit. Děti se mohou vyřádit na 20 metrů dlouhém tobogánu, který slouží jako malý mezipatrový teleport nebo se naučit základům pohybových dovedností pod vedením zkušených lektorů v dětské tělocvičně Monkey´s Gym. A pro všechny věkové kategorie je zde zcela unikátní retro herna Game World.
Naši poslední novinkou je zcela unikátní interaktivní centrum Brick Corner, zaměřený na zážitky pro LEGO nadšence, kde si užijte jedinečnou atmosféru velkolepých výstavních exponátů a zábavných herních stanovišť pro děti i dospělé!

V Šestce si také můžete i zacvičit - ve velkorysých přízemních prostorách o celkové ploše 1.700 m2 jsme otevřeli moderní fitcentrum GYMSTORY, kde na vás čekají nejmodernější stroje značky Hammer z USA a kromě klasického vybavení můžete využít i širokou nabídku cvičení ve větších i menších skupinách při skupinových lekcích ve cvičebních sálech a funkční tréninky. Důraz je kladen na dostupnost individuálních osobních tréninků.
Veškeré informace a rozpisy hodin najdete na : www.gymstory.cz nebo přímo na rezervacePo zdravém tréninku si užijte relaxaci v sauně, fyzioterapii a regeneraci v kryokomoře.

Kromě zábavy a pohodové atmosféry vám nabízíme přes 90 obchodů, kde se vám dostane vstřícného, zasvěceného a osobního přístupu. 

Nechybějí známé značky jako:

 • iSTYLE
 • LINDEX Kids
 • H&M
 • ACTION
 • Sinsay
 • New Yorker
 • Orsay
 • Gant
 • Camp David
 • PME Legend
 • Time Out
 • Pepco
 • Intimissimi
 • Calzedonia


Sportovní oblečení či vybavení pořídíte v prodejnách Sportisimo nebo RockPoint. Kvalitní zdravotní matrace a polštáře najdete v prodejně Magniflex. V ScanQuilt si určitě vyberete z různých doplňků nejen do postele.

Velmi oblíbená je prodejna obuvi Humanic, stejně jako skvěle zásobené parfumerie a drogerie DM, Yves Rocher a Sephora. Spodní prádlo nebo plavky v několika cenových kategoriích si můžete vybrat v šik showroomech Intimissimi a Calzedonia. Pánové si mohou přijít na své v nově otevřeném holičství The Original Barber, kde o jejich vlasy i vousy bude kvalitně postaráno, pro všechny je zde Kadeřnictví Nr.1.

O potraviny se stará Albert, o hračky Pompo a elektroniku včetně oblíbených chytrých telefonů Datart. V nabídce má OC Šestka i řadu dalších obchodů, za kterými se zákazníci vracejí i díky milé obsluze - například Knihy Dobrovský a Levné knihy, Tescoma, Super ZOO, Květiny Novák, Grand Optical, Pet Center nebo butiky zaměřené na módu na míru EL Boutique, Magic Helena či Fantazim.

Pokud hledáte krásný dárek pro vaše nejbližší, máme pro vás pár tipů, kde si určitě vyberete a obdarovanému vykouzlíte úsměv na tváři. Šperk neurazí žádnou ženu a široký sortiment najdete v prodejnách Klenoty Aurum nebo Corial.
V naší prodejně AB Collection můžete objevit fascinující svět sametových omalovánek COLORVELVET, pocházejících z Itálie a designovaných tak, aby poskytly kreativní zábavu pro malé i velké umělce. Tyto inovativní omalovánky přinášejí nejen hodiny zábavy, ale také pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a smysl pro estetiku u uživatelů všech věkových kategorií.

Spojujeme nákupy a zábavu. Pravidelně tak pořádáme různé tematické události a soutěže, do kterých se formou slev či dárků zapojuje hojný počet našich nájemců. Nemluvě o četných akcích, které nabízejí jednotlivé obchody a které můžete vždy s předstihem sledovat na našich stránkách nebo sociálních sítích. Chystáme toho pro vás ještě více, máte se na co těšit!

Nakupovat v Šestce se zkrátka vyplatí! Přijde se o tom přesvědčit i vy. Těšíme se na brzkou shledanou!

Vaše Šestka
HMYZÍ HOTEL

Mezi nejčastější obyvatele hmyzích hotelů patří samotářské včely, kterých na území Česka žije více než 600 druhů a které patří mezi významné opylovače.
Kromě samotářských včel zde mohou najít úkryt i jiní opylovači, jako jsou motýli a pestřenky, jejichž larvy likvidují škodlivý hmyz.
Další obyvatelé, jako jsou zlatoočka, berušky a škvoři, požírají škodlivý hmyz, především pak hojně se vyskytující mšice.

Návod na výrobu hmyzího hoteluUdržitelný rozvoj

V současné době lze jen stěží ignorovat ekologické dopady našeho každodenního života na životní prostředí. Stále častěji se setkáváme s informacemi o vedlejších dopadech a vlivu člověka, na životní prostředí, v souvislosti na problém oteplování planety. Vnímáme, že se stáváme svědky generační změny v myšlení a postoji, ve vztahu k ochraně planety. Stále častěji se také my, Šestka, setkáváme se zákazníky, kteří se zajímají o naší činnost, ať již z pohledu ekologie, enviromentálního působení, či úspory energií a zdrojů, směrem ke snižování uhlíkové stopy. V tomto směru se Šestka hlásí ke společenské odpovědnosti, za dlouhodobě udržitelný rozvoj.

Nakládání s odpady je nejvýznamnějším environmentálním aspektem minimalizace negativních vlivů, na životní prostředí. Proto v souladu s naší environmentální politikou je naší snahou, co nejvíce předcházet vzniku odpadů, minimalizovat množství vznikajících odpadů a plnit požadavky na recyklaci, případně energetické využití. Energetická šetrnost snižuje uhlíkovou stopu a současně i provozní náklady. O energetickou účinnost a šetrnost se dlouhodobě zajímáme. Naším cílem je 100% využitelnost zelené el. energie pouze z obnovitelných zdrojů a inovace, v oblasti nejnovějších technologických zařízení OC, šetrných k životnímu prostředí, klimatu a snižování uhlíkové stopy.

V souladu s touto společenskou odpovědností jsme pro stejné nadšence vybudovali na našem střešním parkovišti 2 dobíjecí stanice pro jejich elektromiláčky. Konkrétně se jedná o rychlodobíjecí stanici ABB Terra 54 CJT pro 2 vozy od společnosti PRE a multinormová stejnosměrná nabíjecí stanice Terra 53 také pro 2 vozy od společnosti EON.

A víte, že do Šestky ani nepotřebujete auto, byť by bylo elektro? K nám vás přivede i cyklostezka, konkrétně A168 vedoucí na Letiště a navazující na stezky z Prahy západ od Přední Kopaniny nebo přímo z Prahy 6 a hlubšího centra. Navíc si cestu na Šestku můžete zpříjemnit průjezdem Divokou Šárkou, kterou máme takřka za humny.

Šestka chce být jiná, chce být ZELENÁ.