You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.O obchodním centru

Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit.

Jsme noví, jsme fajn!: Prošli jsme rekonstrukcí a máme pro vás připravené nejen nové obchody, ale i služby. V době nákupů se vám postaráme o auto v naší automyčce, vyčistíme oblečení v čistírně nebo pohlídáme vaše děti. V prostorách centra můžete využít služeb několika bankomatů nebo směnárny. Bezplatné připojení na bezdrátovou síť Wi-fi je samozřejmostí.

Mezi nákupy si můžete pohodlně odpočinout v našem přehledném food courtu, kde najdete mimo jiné i oblíbené Fruitisimo. Tam si můžete dát fresh džus nebo zmrzlinu.  Kávu s přáteli si naopak můžete vychutnat v Café by Tretter´s. Opravdu bohatý program čeká rodiny s dětmi. Pro naše nejmenší návštěvníky máme připravenou spoustu prima aktivit. Děti se mohou vyřádit na 20 metrů dlouhém tobogánu, který slouží jako malý mezipatrový teleport nebo se naučit základům pohybových dovedností pod vedením zkušených lektorů v dětské tělocvičně Monkey´s Gym. Originální a pestré oblečení pro děti najdete v obchodu Coccodrillo.

Kromě pohodové atmosféry vám můžeme nabídnout přes 90 obchodů, kde se vám dostane vstřícného, zasvěceného a osobního přístupu. Nechybějí známé značky jako:
  • H&M
  • New Yorker
  • Orsay
  • Gant
  • Camp David
  • PME Legend
  • Time Out
  • Pepco

  Sportovní oblečení či vybavení pořídíte v prodejnách ALPINE PRO, InterSport nebo RockPoint. Kvalitní zdravotní matrace a polštáře najdete nově v prodejně Magniflex. V ScanQuilt si určitě vyberete z různých doplňků do postele.

  Velmi oblíbené jsou prodejny obuvi CCC, Ecco a Humanic, stejně jako skvěle zásobené parfumerie a drogerie DM, Yves Rocher, Sephora či BiOOO.cz. Spodní prádlo nebo plavky v několika cenových kategoriích si můžete vybrat v šik showroomech Extreme Intimo anebo Chickie!, kde najdete i produkty značek jako Victoria´s Secret nebo Empreinte. Najdete u nás nové designové Solární studio Diamond, kde si můžete dopřát exkluzivní zážitek pro vaše tělo i mysl. Pánové si mohou přijít na své v nově otevřeném holičství The Original Barber, kde o jejich vlasy i vousy bude kvalitně postaráno.

  O potraviny se stará Albert, o hračky Pompo a elektroniku, včetně oblíbených chytrých telefonů, Datart. V nabídce má OC Šestka i řadu menších nájemců, za kterými se zákazníci vracejí i díky milé obsluze - například knihkupectví Kosmas a Levné knihy, Tescoma, Banquet, Květiny Novák, Grand Optical, Pet Center nebo butiky zaměřené na módu na míru EL Boutique či Magic Helena.

  Pokud hledáte krásný dárek pro vaše nejbližší, máme pro vás pár tipů, kde si určitě vyberete a obdarovanému vykouzlíte úsměv na tváři. Pro milovníky čokolády doporučujeme kvalitní čokoládu v prodejně BonBon. Šperk neurazí žádnou ženu a široký sortiment najdete v prodejnách Klenoty Aurum nebo Corial.

  Usilujeme o spojení nákupů a zábavy. Pravidelně tak pořádáme různé tematické události a soutěže, do kterých se formou slev či dárků zapojuje hojný počet našich nájemců. Nemluvě o četných akcích, které nabízejí jednotlivé obchody a které můžete vždy s předstihem sledovat na našich stránkách nebo sociálních sítích. Chystáme toho pro vás ještě více, máte se na co těšit!

  Nakupovat v Šestce se zkrátka vyplatí! Přijde se o tom přesvědčit i vy. Těšíme se na brzkou shledanou!

  Vaše Šestka.