You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
24. prosince 2023

Vánoce jsou časem plným radosti, štědrosti a tepla. Jsou ale také příležitostí, jak ukázat naši podporu a lásku těm, kteří to potřebují nejvíce. Společně jsme ukázali, že vánoční duch sdílení a štědrosti je stále živý a udělali letošní Vánoce nezapomenutelné pro děti z Dětského domova v Unhošti.

V letošním roce (2023) jsme nově přistoupili k jednoduché moderní formě finančního příspěvku pomocí QR kódů, vždy však na konkrétní vybrané dítě s možností volby částky (200, 300 a 500 Kč). K našemu velkému překvapení a díky vašemu pomáhat nadšení a ochotě jsme po 10 dnech od spuštění společně dosáhliiho milníku – všechny QR kódy, které jsme měli k dispozici, byly využity!
Proto jsme novou obratem zahájili druhé kolo se sadou QR kódů, ai ty jsme do Vánoc stihli všechny vyplnit!

Děti tak získaly možnost si samy dárky vybrat, koupit a navíc i potrénovat ve finanční gramotnosti a systému plateb.  
DĚKUJEME! 


A kdo chtěl darovat věcný dárek, mohl ho položit pod vánoční stromeček v našem fitcentru Gymstory. Tým fitka pak těsně před Štědrým dnem odvezl všechny dárky přímo do DDM Unhošť, a že toho bylo!Naše veliké poděkování a vděk patří prodejně ScanQuilt, která všem obyvatelům našeho domova nových poskytovatelů klidný a hřejivý spánek dodáním sad prostěradel a povlečení.
Děkujeme všem za podporu a štědrost.

Jsme na vás hrdí!