You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sport a pohyb jsou na základě zdravého životního stylu, a proto s nadšením podporujeme sportovní aktivity nejen na Praze 6.

Jsme hrdí na to, že naše různědobé partnerství pomáhá místním sportovním klubům a týmům, ať už jde o TJ Sokol Nebušice a jejich fotbalový tým, SK Střešovice , nebo slavný florbalový tým Tatran Střešovice .

Do naší sportovní rodiny se zařadila také ikona pražského fotbalu FK Dukla Praha , což nám přináší obrovskou radost a nové výzvy. Dukla, která je dlouhodobým "starousedlíkem" na Praze 6, je známá svou vášní pro sport a oddaností k fotbalu. Společně věříme, že se nám podaří zviditelnit sport a pohyb ještě více. Našim cílem je inspirovat a motivovat obyvatele Prahy 6 k aktivnímu životu, zejména dětí. Chceme být katalyzátorem změny, který přivádí více lidí zpět k aktivnímu životnímu stylu a sportu.

OC Šestka je víc než jen nákupní centrum. Jsme komunitou, která podporuje zdravé a aktivní životní hodnoty. Přidejte se k nám a společně přiveďme sport a pohyb do každodenního života na Praze 6!