You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BRICK CORNER


Navštivte úžasný svět ze stavebnice LEGO a užijte si jedinečnou atmosféru velkolepých výstavních exponátů a zábavných herních stanovišť pro děti i dospělé!
Brick Corner je unikátním interaktivním centrem v České republice, zaměřeným na zážitky pro LEGO nadšence všech věkových kategorií.
herna FALGAS Kids Play


V přízemí centra, u Chacha boxu, můžete navštívit nově otevřený prostor s hravou dekorací a spoustou zábavných automatů a atrakcí pro děti. Nechte děti se vyřádit dle libosti. Potřebné žetony do atrakcí získáte výměnou v místním automatu.Game World


Navštivte naši retro hernu GAME WORLD (Muzeum her) v přízemí OC Šestka, která je největší hernou tohoto typu ve střední Evropě!
Na návštěvníky tu čeká přes 500 pravidelně obměňovaných her na více než 200 herních zařízeních od konzolí, přes počítače nebo arkádové automaty až po mobilní telefony. V Muzeu Her si užije celá rodina!

Dětský koutek


Hlídaný dětský koutek s neodolatelnou skluzavkou pro děti najdete v prvním patře hned vedle food courtu.
Děti se tam mohou vyřádit na skvělé skluzavce, pohrát si se spoustou hraček a to vše pod dohledem zkušených animátorů.


Tělocvična Monkey's Gym

Od září startujeme již 10. rok úspěšných kurzů cvičení, kterými ročně projde víc jak dva tisíce malých sportovců! Lekce organizujeme pro všechny věkové kategorie od 0,5 roku do 7 let a díky velké kapacitě máme pro nové cvičence místečka vždy! Nejoblíbenější časy a kategorie se však rychle plní..?

Vyzkoušet si nás můžete zdarma a zcela nezávazně na zkušební hodině. Na cvičení s dětmi se specializujeme již od roku 2012! Více informací ZDE: https://www.monkeysgym.cz/  Diskotéka s Lolou


Zveme všechny děti do tělocvičny Monkey's Gym na diskotéku s opičkou Lolou! Téměř hodina tancování a řádění na známé dětské písničky i několik her v mezičase.
Diskotéka začíná v 17:00 a probíhá vždy poslední neděli v měsíci (pokud je v tento termín státní svátek, či Vánoce je uveden "náhradní termín"). Pro klienty Monkey's Gym je diskotéka za 50,- Kč, pro ostatní je za 170,- Kč. Akce je určená pro všechny děti od 2,5 let. Je nutná rezervace přes webboker ZDE.
 

Tobogán a Chacha box


V přízemí centra, u dojezdu tobogánu, je velká prolézačka zvaná "chacha box". Jedná se o originální zasíťovaný hrací box pro vnitřní prostory. Hrací box, který poskytuje dětem bezpečnou a aktivní zábavu.

Máte možnost se sklouznout na  20ti metrovém tobogánu , který vede z 1.patra až do přízemí. Tobogán je určen nejen dětem (od 6ti let), ale i dospělým. Tobogán je ZDARMA přístupen všem zákazníkům po celou otvírací dobu centra.


1. patro
1. patro
1. patro
1. patro
1. patro
1. patro
1. patro
Přízemí
1.patro
Přízemí
Přízemí
Přízemí
Přízemí