You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
probíhá

Od samého začátku roku 2020 jsme se rozhodli rozšířit naši podporu sportu a přivítali jsme do našeho portfolia Boxerský Klub Pražský Rohovník .
Tento klub, s bohatou historií sahající až do roku 1999, vznikl z několika nadšených boxerů bývalého klubu Uhelných skladů Praha. Původní záměr byl čistý – vytvořit místo, kde mohou členové využívat tělocvičnu pro své sportovní aktivity.

Dnes je však Pražský Rohovník víc než jen tělocvična – je to středisko bojového umění a výcviku ve dvou moderních tělocvičnách v srdci Prahy. U nás se připravují nejen reprezentační hvězdy českého boxerského národního týmu, ale také profesionální boxeři, thaiboxeři, zápasníci K1, MMA a mnoho dalších sportovců, kteří využívají o dokonalost ve svém oboru.

Pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností
Jejich dveře jsou otevřené jak pro aktivní boxery, tak i pro širokou veřejnost. Ať už je vám 8 let nebo jste senior, najdete zde své místo. Trénují muže i ženy a nábor začátečníků probíhá po celý rok. Stačí zatelefonovat nebo se zastavit osobně – všechny potřebné informace vám poskytnou usměvavé recepční nebo přímo jejich zkušení trenéři.

Sport je o vášni a odhodlání. Pokud máte chuť sportovat a chcete se stát součástí dynamické a podporující komunity, PŘIJĎTE I VY!
Staňte se součástí Boxerského Klubu Pražský Rohovník a objevte své bojové já.