You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Gymstory - fitko přesně pro tebe

VAŠE GYMSTORY MŮŽE ZAČÍT… 

U NÁS V GYMSTORY PŘI CVIČENÍ S VÁMI VYUŽÍVÁME VROZENÉ POHYBOVÉ SOUHRY.

Veškeré informace a rozpisy hodin najdete na : www.gymstory.cz nebo přímo na rezervace.  
Ve velkorysých přízemních prostorách o celkové ploše 1.700 m2 je moderní fitcentrum, kde na vás čekají nejmodernější stroje značky Hammer z USA a kromě klasického vybavení můžete využít i širokou nabídku cvičení ve větších i menších skupinách při skupinových lekcích ve cvičebních sálech a funkční tréninky. Důraz je kladen na dostupnost individuálních osobních tréninků.


Vybavení doplňuje indoor běžecká dráha, multifunkční sál pro TRX, jógu a pilates, sál pro indoor cycling a rozlehlá kardio zóna.

 

A to není jediný benefit, který vám nabízíme. Prioritou Gymstory je zdravý přístup ke cvičení!

Filozofie cvičení stojí na IDEOMOTORICKÉ TERAPII, při níž dochází ke zlepšení stability těla, nárůstu síly v končetinách a zvýšení hybnosti v kloubech a odstranění potíží s bolestmi zad, kyčlí, ramen a dalších kloubů. A to je hlavním společným jmenovatelem všech našich tréninkových programů. Stejnou filozofii pohybu zažijete při zdvihání velkých činek, při intenzivním kruhovém tréninku i u cvičení podle vývojové kineziologie či jógy. Správně vedený silový trénink nesmí způsobit tuhnutí těla a zkracování svalů, ale naopak větší pohyblivost kloubů. Protahovací cvičení musí budovat svalovou sílu a stabilitu těla. K tomu účelu je u nás v Gymstory k dispozici profesionální tým trenérů, kteří všichni do jednoho využívají stejný zdravotní tréninkový koncept.

Každý náš trenér má různý výběr cviků, odlišný druh komunikace, jiné vedení tréninku, ale všichni bez výjimky využívají tento unikátní tréninkový systém. Respektují vrozené pohybové souhry, se kterými každý z nás přichází na svět. Nevyžadují po klientovi, aby bojoval s vlastním tělem zatínáním břicha, stahováním hýždí a podobnými pokyny, ale využívají celotělové souhry, které řídí náš nervosvalový systém.

 

Po zdravém tréninku si užijte relaxaci v sauně, fyzioterapii a regeneraci v kryokomoře.

 

NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE, 

TĚŠÍME NA VÁS!

Vaše Šestka a Gymstory