You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Stále jsme tu pro Vás!

Vážení zákazníci,

jsme tu pro Vás za každých okolností. V OC Šestka děláme vše pro to, abychom respektovali a dodržovali nejnovější nařízení vlády, která jsou platná s účinností ode dne 27. prosince 2020, a která byla nově prodloužena do 22. ledna 2021a zároveň Vám poskytli bezpečné a příjemné prostředí pro Vaše klidné nákupy.

V této souvislosti také upozorňujeme, že aktuálně jsou uzavřeny všechny volně přístupné dětské prvky, atrakce a odpočinkové zóny. V centru není poskytována služba bezdrátového internetového připojení a otevřené gastro provozovny fungují pouze v režimu výdeje "s sebou".

Upozorňujeme, že vzhledem k výše zmíněným vládním nařízením bude i v Hypermarketu Albert zkrácená otevírací doba, viz podrobnosti níže. V Hypermarketu Albert bude také zakázán prodej vybraných sortimentních skupin (např. hraček, oblečení, dekorací apod.) a tyto skupiny/oddělení budou obehnány páskou a označeny. Položky z těchto skupin také nebude možné namarkovat na pokladně.

V provozu zůstávají i další důležité provozovny (např. prodejci drogistického zboží, léků, optiky, služby čistíren apod. - ZOBRAZIT SEZNAM), kde Vám i v této nelehké době bude umožněno bezpečně a pohodlně nakoupit potřebný sortiment.

Otevírací doba v nejbližších dnech:

Hypermarket Albert: 8:00 – 21:00 hod.
Prodejny: 9:00 – 21:00 hod. (není-li v Seznamu aktuálně otevřených prodejen uvedeno jinak)


I v této složité době jsme tu stále pro Vás a děláme vše proto, abyste si u nás mohli bezpečně nakoupit vše nezbytné. 

Nebojte, spolu to zvládneme!
Vaše OC Šestka

Základní pokyny a návštěvní informace

 

Vaše bezpečnost je naší prioritou, proto prosíme návštěvníky o dodržování následujících pravidel:


- Používejte dostupné ochranné pomůcky, jako jsou roušky či respirátory a rukavice
- Dodržujte bezpečné rozestupy
 (minimálně 2 m)
- Dezinfikujte si pravidelně ruce, prostředky k tomu určené jsou umístěny u vchodů do centra, ve společných prostorách centra i v jednotlivých provozovnách
- Dbejte pokynů jednotlivých prodejců týkající se omezení počtu osob v provozovně (1 osoba na 15m2)