You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EDIT : V květnu 2023 babyboxy zachránily již 259. děťátko. A právě toto našlo svou záchranu opět v babyboxu Prahy 6.
MÁ TO SMYSL! 


Již od roku 2005 babyboxy zachraňují životy nechtěných dětí, přinášejí naději tam, kde by jinak mohla být ztracena. Tyto moderní schránky, které poskytují bezpečné útočiště pro novorozence, se staly symbolem lidskosti a empatie v naší společnosti.

S vědomím jejich neocenitelné hodnoty jsme neměli sebemenší pochybnosti, zda přispět na babybox nové generace. Tento konkrétní babybox je strategicky umístěn přímo na budově radnice Prahy 6, což zajišťuje, že každé opuštěné děťátko nebude daleko od potřebné péče. Nový babybox je navržen tak, aby poskytoval miminku nejen dočasný komfort, ale také zajistil rychlý příjezd záchranářů. Tím se výrazně zvyšuje šance na přežití a zdraví těchto nejzranitelnějších členů naší společnosti.

Přesto je naším nejvroucnějším přáním, aby toto zařízení bylo využíváno co nejméně. V ideálním světě by každé dítě bylo vítáno s láskou a péčí, kterou si zaslouží. Do té doby však budeme i nadále podporovat iniciativy, které poskytují záchrannou síť pro děti a jejich rodiče v nouzi.

Babyboxy představují nejen technické řešení, ale i hluboký lidský závazek k ochraně těch nejbezbrannějších. Každý příspěvek, každá pomoc a každé zapojení se do této iniciativy je krokem k lepší a soucitnější společnosti. A i když doufáme, že jednoho dne nebudou vůbec potřeba, jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto život zachraňujícího projektu.
Zapojte se i vy a podpořte babyboxy, aby mohly i nadále plnit své poslání. Vaše pomoc může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí pro mnoho dětí a dát jim šanci na nový, lepší začátek.
Děkujeme