Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody » Sport a sportovní móda » Alpine Pro

Alpine Pro

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Kontakty a služby obchodu

ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového, lyžařského oblečení a obuvi. Především se jedná o jarní, podzimní a lyžařské bundy, kalhoty, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy a doplňky. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i na děti.

ALPINE PRO má vlastní tým českých designérů, kteří za pomoci nejmodernějších materiálů, propracovaných střihů a důmyslných detailů připravují návrhy kolekcí pro české i zahraniční zákazníky. Na vývoji materiálů ALPINE PRO spolupracuje s odbornými centry nejen v České republice, ale i s profesionálními sportovci a „testery“ z řad běžných zákazníků, kteří oblečení testují v reálných podmínkách.

O vysoké kvalitě produktů ALPINE PRO svědčí i to, že si českou společnost v roce 2009 vybral pro dlouhodobou spolupráci Český olympijský tým i Český svaz biatlonu. ALPINE PRO tak od roku 2010 navrhuje a vyrábí také speciální olympijské kolekce, jejichž témata vycházejí ze sportovní historie České republiky a jejího kulturního bohatství.

ALPINE PROgram

Zaregistrujte se v našem obchodě či na www.alpinepro.cz do věrnostního ALPINE PROgramu. Získáte uvítací voucher na 100 Kč za registraci a každý měsíc můžete nakoupit vybrané nové produkty za zvýhodněné ceny ALPINE PROgramu se slevou větší než 30 %!
V prodejně ALPINE PRO naleznete také výdejní místo doručovací společnosti Zásilkovna.cz. 
Pro více informací klikněte na logo.

 

 

Akce obchodu

Super sleva na kempingového vybavení!

Super sleva na kempingového vybavení!

Připravte se na spaní v přírodě s ALPINE PRO a využijte slevu 30% na nákup kempingového vybavení. Stany, spacáky a karimatky dnes v prodejně ALPINE PRO nakoupíte se slevou 30 %. V nabídce kempingového vybavení ALPINE PRO nově najdete i kempingová křesla a stoly.

Akční nabídka platí od 2. 7. do 5. 7. 2020.  

ALPINE PRO nově v OC6! Slevy až -50%!

ALPINE PRO nově v OC6! Slevy až -50%!

ALPINE PRO otevírá novou prodejnu se slevami až -50%!

Outdoorové bundy, sportovní trika, letní šaty i sandály NYNÍ V NAŠÍ NOVĚ OTEVŘENÉ PRODEJNĚ nakoupíte se slevou až -50%! Připravte se na letní outdoorová dobrodružství v přírodě!

Otevírací doba

Po – Ne 9.00–21.00 hod.

Obchod na mapě

Obchod na mapě
Zavřít
  • Přízemí

WWW stránky

http://https://www.alpinepro.cz/

Další obchody v kategorii Sport a sportovní móda


Zpět na přehled kategorie

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru