Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody » Služby a zábava » MONKEY´S GYM

MONKEY´S GYM

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Kontakty a služby obchodu

MÍSTO, KDE POHYB JE HROU!

Komfortní pohybové centrum pro děti od 6 měsíců do 7 let, kde se mohou nejen vyřádit, ale hlavně naučit základům pohybových dovedností pod vedením školených a zkušených lektorů. Cvičení v moderním prostředí je zde hlavně hrou a radostí.

 

KURZY CVIČENÍ:

Kurzy probíhají denně od 9.00 do 19.00, děti cvičí v malých skupinkách rozděleni dle věku a dovedností. V každém kurzu je maximálně 12 dětí, lekce se dají bez problémů omlouvat a nahrazovat. Hodinu si můžete zdarma vyzkoušet.

Přihlášení na zkušební hodinu ZDE.

 

NAROZENINOVÉ OSLAVY:

Oslavit zde můžete i narozeniny svých ratolestí. Oslavy pořádáme o víkendu, prostor je rezervován pouze pro Vás a maximální kapacita je 15 dětí. Začíná se cvičením v tělocvičně s lektory a poté následuje předávání dortu a dárků. Kromě základního programu nabízíme také mnoho doplňkových aktivit, které zpestří oslavu vašeho dítka. Více na monkeysgym.cz

 

OTEVŘENÉ HODINY:

Během poledních hodin a o víkendech můžete dorazit na otevřené hodiny a zacvičit si s dětmi i sami. V těchto hodinách není přítomen lektor a je vám k dispozici veškeré vybavení tělocvičny.

Rozvrh hodin pro semestr jaro/léto 2019

Více informací na www.monkeysgym.cz

Akce obchodu

Monkey´s Gym: Letní čtvrtky jsou u nás ve znamení sportu

Monkey´s Gym: Letní čtvrtky jsou u nás ve znamení sportu

Před časem jsme vás informovali o příměstských táborech a kempech, které u nás po celé léto pořádá Monkey´s Gym. Týdenní kurzy doplňují ještě speciální Sportovní čtvrtky.
Své dítě můžete přihlásit do jednoho, do tří nebo všech sedmi. Každé se sedmi odpolední bude zaměřeno na jiný sport. A pozor, pro všechny zúčastněné děti máme příjemné motivační odměny.

Sportovní čtvrtky jsou určené pro děti od 5 do 12 let. Pohybové a týmové aktivity (počítáme s max. 13 dětmi ve skupině) budou probíhat každý čtvrtek od 14:00 do 17:00. Jedinou výjimkou jsou čtvrtky 4. července a 29. srpna, kdy se kurzy nekonají.

Na co se zkušení lektoři zaměří? Budou míčové hry, atletické dovednosti, in-line bruslení, gymnastika v tělocvičně, volejbal/přehazovaná, netradiční sporty jako kroket nebo lukostřelba a konečně opět méně rozšířené sporty typu líného tenisu či přetahované  lano. Náplň bude určena až před dnem konání, mimo jiné kvůli počasí. Vše však bude pojato hravě, zábavně a poutavě i pro menší z dětí.

Cena za sérii všech sedmi čtvrtečních kurzů je 1000 Kč, jedna návštěva vás vyjde na 200 Kč. Vedle nových kamarádů a zkušeností se sportem si děti odnesou ještě ceny od nás z OC Šestka. Vše podle jednoduchého hesla, „čím častěji se zúčastníte, tím hodnotnější ceny na vaše děti čekají“.

Připravené máme pro nejvěrnější účastníky/účastnice sportovních čtvrtků toto:

1. místo: voucher do prodejny KILPI v hodnotě 2.000,- Kč

2. - 4. místo: dárkový poukaz do OC Šestka á hodnota 500,- Kč

4. - 14. místo: voucher do bistra Frutisimo v hodnotě 100,- Kč

A navíc, každé dítko od nás obdrží na krk designovou šnůru na krk Kilpi!

Tak, a teď už stačí jen vyplnit přihlášku ZDE

  

Letní rozvrh hodin na prázdniny

Letní rozvrh hodin na prázdniny

Monkey´s Gym: Letní kempy pro děti budou i letos!

Monkey´s Gym: Letní kempy pro děti budou i letos!

Oblíbené kempy nebo příměstské tábory pro děti budou probíhat celý červenec a srpen. Čtěte až do konce, máme pro vás speciální prémii. :)

Všechny letní kempy bude organizovat zkušený tým z originální tělocvičny Monkey´s Gym. Vzhledem k loňskému zájmu se nabídka pro letošní léto ještě rozrostla.

Kempů se mohou účastnit děti od 4 do 10 let. Vybírat můžete z pestré nabídky tematicky zaměřených týdenních lekcí, které se konají vždy od pondělí do pátku, od 8:30 do 13:00. Témata a termíny jsou letos následující:

  • 8. - 12. 7.: In-line bruslení
  • 15. - 19. 7.: Kemp míčových her
  • 22. - 26. 7.: Kemp sportovní všestrannosti
  • 29. 7. - 2. 8.: In-line bruslení
  • 5. - 9. 8.: Atletický kemp
  • 12. - 16. 8.: Taneční kemp
  • 19. - 23. 8.: In-line bruslení

Vedle toho budou v prostorách Monkey´s Gym Prázdninová cvičení nebo Pohybová školička s Lolou, které se mou zúčastnit děti již od 3 let.

Podrobnější informace a registrační formuláře k Letním kempům najdete ZDE

Přesnější instrukce k letnímu provozu a dalším programům TADY

A pozor! Každý, kdo absolvuje některý z Letních kempů, od nás na závěr obdrží Dárkový poukaz do OC Šestka v hodnotě 200 Kč.

  

Kontakt

Telefon: +402 775 161 611

Obchod na mapě

Obchod na mapě
Zavřít
  • 1. patro

WWW stránky

http://www.monkeysgym.cz

Další obchody v kategorii Služby a zábava


Zpět na přehled kategorie

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru