Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody » Služby a zábava » MONKEY´S GYM

MONKEY´S GYM

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Kontakty a služby obchodu

MÍSTO, KDE POHYB JE HROU!

Komfortní pohybové centrum pro děti od 6 měsíců do 7 let, kde se mohou nejen vyřádit, ale hlavně naučit základům pohybových dovedností pod vedením školených a zkušených lektorů. Cvičení v moderním prostředí je zde hlavně hrou a radostí.

 

KURZY CVIČENÍ:

Kurzy probíhají denně od 9.00 do 19.00, děti cvičí v malých skupinkách rozděleni dle věku a dovedností. V každém kurzu je maximálně 12 dětí, lekce se dají bez problémů omlouvat a nahrazovat. Hodinu si můžete zdarma vyzkoušet.

Přihlášení na zkušební hodinu ZDE.

 

NAROZENINOVÉ OSLAVY:

Oslavit zde můžete i narozeniny svých ratolestí. Oslavy pořádáme o víkendu, prostor je rezervován pouze pro Vás a maximální kapacita je 15 dětí. Začíná se cvičením v tělocvičně s lektory a poté následuje předávání dortu a dárků. Kromě základního programu nabízíme také mnoho doplňkových aktivit, které zpestří oslavu vašeho dítka. Více na monkeysgym.cz

 

OTEVŘENÉ HODINY:

Během poledních hodin a o víkendech můžete dorazit na otevřené hodiny a zacvičit si s dětmi i sami. V těchto hodinách není přítomen lektor a je vám k dispozici veškeré vybavení tělocvičny.

Více informací na www.monkeysgym.cz

Akce obchodu

Začínáme nový semestr s Monkey´s Gym!

Začínáme nový semestr s Monkey´s Gym!

S novým školním rokem přichází i nový semestr v naší komfortní tělocvičně do které můžete přihlásit své děti od 6 měsíců do 7 let.

Velký výběr lekcí denně 9:00 - 19:00. Zábavná forma výuky, jednotná a odborně stanovená metodika, zkušení lektoři, cvičení na gymnastickém nářadí, měkké cvičební prvky, lekce plné sportu a legrace. Tělocvična je prosklená, k dispozici dětský koutek i cafe bar pro rodiče. Vyzkoušet můžete také narozeninové oslavy pro děti plné pohybu a zábavy nebo si vyberte z bohatého víkendového programu.

Kontakt: tel. 775 16 16 11, mail: info@monkeysgym.cz, web: www.monkeysgym.cz

---

VÍKENDOVÉ KURZY IN-LINE BRUSLENÍ V MONKEY´S GYM – PŘÍMO NA STŘEŠE OC Šestka

V září startují oblíbené PŮLDENNÍ KURZY IN-LINE BRUSLENÍ pro děti od 4 let, které pořádá Monkeys Gym již druhým rokem na střeše Obchodního centra Šestka. Máme bohaté zkušenosti, propracovanou metodiku, spoustu pomůcek i super lektory, kteří umí z učení udělat zábavu. VÝSLEDKY JSOU VIDĚT OPRAVDU BRZY! Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé.

Kurzy poběží po celý podzim ve vybraných sobotách či nedělích dopoledne i odpoledne. Více info, termíny kurzů a rezervace ZDE 

NAROZENINOVÉ OSLAVY V MONKEYS GYM ŠESTKA

„Oslava byla skvělá! Prostředí super! Lektoři úžasní! Nemělo to chybu. Děti byly opravdu nadšené. Moc děkujeme všem z Monkey´s gym :-)“ – To je jedna z mnoha kladných reakcí na NAROZENINOVÉ OSLAVY v tělocvičně MONKEY´S GYM. Chcete i Vy pro svoje děti nezapomenutelnou oslavu? Pak si termín rezervujte včas! Rozsah programu, občerstvení i doplňkové aktivity si můžete zvolit zcela dle svých představ. Více referencí ZDE 

DĚTSKÁ DISKOTÉKA V MONKEY´S GYM

Diskotéky s opičkou Lolou pro všechny malé tanečníky pořádáme KAŽDOU POSLEDNÍ NEDĚLI V MĚSÍCI. Tentokrát tedy v neděli 29. 9. 2019 od 17:00. Necelá hodina tanečního řádění na populární dětské písničky, samozřejmě pod vedením našich lektorů a za aktivní účasti maskota Loly. Kapacita je omezená, předchozí rezervace nutná!

Více ZDE. Monkey´s Gym, Obchodní centrum Šestka, Praha 6. Kontakt: tel. 775 16 16 11

Kontakt

Telefon: +402 775 161 611

Obchod na mapě

Obchod na mapě
Zavřít
  • 1. patro

WWW stránky

http://www.monkeysgym.cz

Další obchody v kategorii Služby a zábava


Zpět na přehled kategorie

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru