Otevřeno každý den 9.00 - 20.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody » Móda a doplňky » Desigual / Timezone

Desigual / Timezone

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Kontakty a služby obchodu

Desigual:

Originální, jedinečná značka Desigual byla založena Thomasem Mayerem v roce 1984 ve slunné Barceloně. V dnešní době je značka světově proslulá díky svému neobvyklému a optimistickému designu, inspirovanému městem Barcelona, Středozemím a láskou k životu. Desigual je svět patchworku, grafických motivů, rozmanitých aplikací a ruční práce. Styl, který oslavuje individualitu a jedinečnost každého člověka.

Design odráží postoj k životu a v kolekcích dává průchod všem pozitivním emocím. Podporuje každého svého zákazníka, aby věřil sám v sebe, měl se rád, byl šťastný a plný života. Hodnoty a kvalita se odráží nejen v dámské, pánské a dětské kolekci, ale také na kolekci obuvi a doplňků. 

Desigual produkty se v současné době prodávají ve více než 100 zemí světa. Na takřka 11 000 prodejních místech se ročně prodá přes 30 milionů kusů zboží. V roce 2006 byl otevřen první obchod mimo Španělsko a v tuto chvíli čítá celkový počet Desigual obchodů více než 500.
 
Timezone:

Módní značka založena v roce 1993 v Německu. V tento rok se začala prodávat i na českém trhu. Streetwearová značka Timezone získala své zákazníky díky pohodlným a módním oblečením, které má výborné střihy, sleduje módní trendy a zároveň splňuje nejvyšší nároky na kvalitu. Timezone pozitivně ovlivňuje lidi a jejich život, Timezone je značka tradičního životního stylu. Po celých 25 let se Timezone zaměřuje na autentické výrobky, které jsou vyvinuty s důrazem na detail, vytvářející jedinečný charakter. 

Yerse:

Značka motivovaná tradicí a inspirovaná budoucností. Vytváří moderní návrhy s maximální péčí na detaily. Oděvy, které jsou inovativní a jedinečné. Zaměřeno na ženy, které chtějí nejnovější trendy bez obětování pohodlí a přirozenosti. Yerse kousky podtrhují přirozenost, autenticitu, sebeúctu a osobnost ženy. Yerse španělská móda je přesvědčivá, podmanivá s vlastními představami a stylem.  Vyrábí se z kvalitního materiálu a vždy jde napříč nových trendů.

Obchod nově nabízí i pánské kalhoty značky Timezone! To zní docela fajn, co říkáte?

Otevírací doba

Po – Ne 9.00–21.00 hod.

Kontakt

Telefon: +420 225 023 323

Zodpovědná osoba: Marie Báštěcká

Obchod na mapě

Obchod na mapě
Zavřít
  • 1. patro

Služby obchodu

Reklamace na prodejněServisPřijímáme platební karty visa electronPřijímáme platební karty VISAPřijímáme platební karty maestroJCBPřijímáme platební karty master cardPřijímáme platební karty american express

WWW stránky

http://www.brands77.cz

Další obchody v kategorii Móda a doplňky


Zpět na přehled kategorie

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 20:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru