Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody » Móda a doplňky » Coccodrillo

Coccodrillo

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Kontakty a služby obchodu

KAŽDÝ ROK ZNAČKA COCCODRILLO PŘIPRAVUJE ODĚVY PRO SEZÓNU JARO/LÉTO A PODZIM/ZIMA, COŽ ZAHRNUJE DESÍTKY KOLEKCÍ. JEDNÁ SE O KONZISTENSTNÍ A ROZSÁHLÝ SOUBOR, KTERÝ POSKYTUJE VYNIKAJÍCÍ ZÁKLADNU S ODĚVY PRO DĚTI NEHLEDĚ NA DOBRODRUŽSTVÍ A FANTAZII DĚTÍ.

Zahrnuje různorodé série a sady, upravené podle různých typů činností. Kolekce mají různorodý charakter a jsou ležérní, sportovní i elegantní. Každá má jedinečný a originální styl. Oděvy jsou navrženy pro děti od věku 0 do 14 let. Všechny oděvy jsou ušity z nejkvalitnějších látek. Ve svém podnikání se značka inspiruje světem dětí. Každodenní učení a zkoumání okolí malými dětmi je inspirací pro zlepšování výrobků určených pro ně. Díky praktickému řešení jsou oděvy pro miminka vhodná pro jejich potřeby v různých fázích jejich vývoje. Jednotlivé kolekce zahrnují různé doplňky, jako jsou boty, klobouky, punčocháče a ponožky. Holínky, čepice a barevné deštníky jsou ochranou před letními dešti. Batohy a sáčky na obuv jsou vhodné jak do školy, tak pro výlety o prázdninách.

ÚSPĚCH V ODĚVNÍM PRŮMYSLU ZÁVISÍ NA MNOHA FAKTORECH.

KVALITA Oblečení pro děti by mělo být pěkné a pohodlné, nemělo by bránit nebo omezovat pohyb při dětských aktivitách.

ORIGINÁLNÍ DESIGN Barevná paleta, textury látek a střihy oděvů Coccodrillo jsou v souladu s aktuálními trendy v oblékání dětí.

FUNKČNOST A BEZPEČNOST Návrhář oděvů pro děti musí mít na paměti, že oblečení bude nosit někdo, kdo neustále roste a vyvíjí se. Zejména je nutné dbát na bezpečnost dětí. Odnímatelné díly, které by malé děti mohly snadno sundat, utrhnout a nechtěně spolknout se na našem oblečení nepoužívají.

---

Přijímáme Dárkové poukazy OC Šestka.

 

 

Otevírací doba

Po – Ne 9.00–21.00 hod.

Kontakt

Telefon: + 420 608 609 922

Obchod na mapě

Obchod na mapě
Zavřít
  • 1. patro

Další obchody v kategorii Móda a doplňky


Zpět na přehled kategorie

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru