Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody » Domácnost » DOMESTAV

DOMESTAV

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Kontakty a služby obchodu

Hledáte tradičního českého výrobce dřevěného nábytku?

Představujeme Vám firmu DOMESTAV s.r.o., která působí na českém trhu již téměř 20 let. Domestav je česká firma se sídlem sídlem v Brně.

Dřevěný nábytek z Vysočiny
Společnost DOMESTAV vznikla v roce 1995,kdy se zabývala obchodní činností - nákupem a prodejem dřevěného nábytku. Od roku 1998 jsme se zaměřila na vlastní výrobu dřevěného nábytku z masivu. Hlavní výrobní komplex se nachází v Herálci, okres Žďár nad Sázavou. Od roku 2007 dodáváme i na Slovensko. V dnešní době vyrábíme náš dřevěný nábytek ze smrkového, bukového a borovicového masivu. Veškerá výroba nábytku podléhá platným Evropským normám. Webové stránky výrobce najdete na adrese http://www.domestav.cz .

Výroba smrkového a bukového nábytku z Domestavu
Smrkový dřevěný nábytek je vyráběn z dřevin těžených v oblasti Beskyd. Těžba je prováděna od 500m n. v. s nízkým přírůstkem letního a zimního dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu použitého materiálu (vysoká objemová hmotnost, vyšší pevnost, nízká štípatelnost a větší odolnost proti vrypu). Dřevo je převážně těženo v první odénkové míře tzn. první míra od pařezu, toto zajišťuje minimální počet suků.

Spárovka má radiální řez s minimem fládrů, zaručuje tím vysokou estetičnost pohledu. Na smrkový nábytek je použit ekologický vodou ředitelný lak. Bukový nábytek je vyráběn ze dřeva z oblasti bukových lesů východního Slovenska, z výběrového řeziva jemně pařeného, čímž dochází ke sjednocení barevné kresby letokruhů. Spárovka je vyráběna ze sušených hranolů, a tím je zajištěna barevná homogenita povrchu bez světlých pruhů.

Otevírací doba

Po – Ne 10.00–20.00 hod.

Kontakt

Telefon: 777 231 454,777 757 550

E-mail: sestka@domestav.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě
Zavřít
  • Přízemí

WWW stránky

http://www.domestav.cz/

Další obchody v kategorii Domácnost


Zpět na přehled kategorie

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru