Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás

O Obchodním centru

Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit.

Věnujeme vám čas - a ten váš tím šetříme: v době nákupů se vám postaráme o auto v naší automyčce, vyčistíme oblečení v čistírně nebo pohlídáme vaše děti. V prostorách centra můžete využit služeb několika bankomatů nebo směnárny. Bezplatné připojení na bezdrátovou síť Wi-fi je samozřejmostí. Připravujeme pro vás další užitečné služby a koncepty, stejně jako novou nabídku obchodů.

Mezí nákupy si můžete pohodlně odpočinout v našem přehledném food courtu nebo se třeba sednout ke kávě s přáteli. Opravdu bohatý program čeká rodiny s dětmi. Pro naše nejmenší návštěvníky máme připravenou spoustu prima aktivit. Počínaje střešním dalekohledem, kterým můžete zblízka pozorovat přistávající letadla, přes 20 metrů dlouhý tobogan, který slouží jako malý mezipatrový teleport, až po pravidelná divadelní představení nebo dílničky, v nichž si vaše dítě pod dohledem školeného personálu může zdokonalit své sportovní a tvořivé dovednosti. Množství stálých klientů má také nově otevřená originální tělocvična Monkey´s Gym.

A co samotné nakupování? Kromě pohodové atmosféry vám můžeme nabídnout přes 80 obchodů, kde se vám dostane vstřícného, zasvěceného a osobního přístupu. Nechybějí známé značky jako H&M, New Yorker, Orsay, Time Out nebo Pepco. Sportovní oblečení či vybavení pořídíte v prodejnách InterSport, RockPoint nebo Kilpi.

Velmi oblíbené jsou prodejny obuvi CCC a Humanic, stejně jako skvěle zásobené parfumerie a drogerie DM, Yves Rochers či Sephora. Spodní prádlo nebo plavky v několika cenových kategoriích si můžete vybrat v šik showroomech ETAM, Extreme Intimo anebo Chickie!, kde najdete i produkty značek jako Victoria´s Secret nebo Empreinte.

O potraviny se stará Albert, o hračky Pompo a elektroniku, včetně oblíbených chytrých telefonů, Datart. V nabídce má OC Šestka i řadu menších nájemců, za kterými se zákazníci vracejí i díky milé obsluze - například knihkupectví Kosmas, Tescoma, Květiny Novák, Grand Optical, Pet Center nebo butiky zaměřené na módu na míru EL Boutique či Magic Helena.

Usilujeme o spojení nákupů a zábavy. Pravidelně tak pořádáme různé tematické události a soutěže, do kterých se formou slev či dárků zapojuje hojný počet našich nájemců. Nemluvě o četných akcích, které nabízejí jednotlivé obchody a které můžete vždy s předstihem sledovat na našich stránkách nebo sociálních sítích.

Nakupovat na Šestce se zkrátka vyplatí! Přijde se o tom přesvědčit i vy. Těšíme se na brzkou shledanou!

Vaše Šestka.

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru