Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Soutěž Zamilujte se na Šestce až do 29. dubna

Soutěž Zamilujte se na Šestce až do 29. dubna

Akce již skončila
Vše začíná srazem auto veteránů Classic Drive Vol. 3 v sobotu 14. dubna. Ale výhodně si oblečení, parfumerii nebo knížky o autech nebo na cesty autem můžete u nás na Šestce pořídit až do 29. dubna. A ještě vyhrát voucher na 2 000 Kč!

Co můžete potřebovat na víkendové nebo pracovní cesty? Pyžamo, parfémy, slušivé oblečení, technologie, knížky, party vybavení, plavky, možná i hodinky a bižuterii... A pro děti - hračky.

To všechno vám naši nájemci nabízejí v rámci akce Zamilujte se na Šestce za zvýhodněné ceny. Využít je můžete až do 29. dubna. Konkrétní nabídku si můžete prohlédnout zde.

Celá akce je vlastně soutěží. Při nákupu vybraného zboží obdržíte v zapojené prodejně (anebo na dalších místech v našem OC) herní kartu. Do ní vám bude nákup potvrzený - razítkem, podpisem a datem nákupu. A pokud nakoupíte ještě v dalším obchodě, můžete se zúčastnit slosování o 6 voucherů po 2 000 Kč.

Jinými slovy: podmínkou je nákup vybraného zboží aspoň ve dvou různých obchodech v OC Šestka.

První slosování 3 výherců proběhne hned v sobotu 14. dubna po 18:00 (soutěžní karty se odevzdávají v knihkupectví Kosmas), druhé v neděli 29. dubna po 18:00 (po 15. dubnu se karty vybírají v butiku Chickie).

V případě výhry můžete vouchery uplatnit až do 31. května 2018 v prodejnách ETAM, Extreme Intimo nebo Chickie! Jen velmi prosíme: uvádějte pravdivé a čitelné údaje, abychom vás v případě výhry mohli promptně kontaktovat.

Děkujeme, přejeme příjemné nákupy a štěstí ve hře!


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Novinky v centru

Novinky

29. 5. 2018

Modernizujeme pro vás travelátory

Vážení návštěvníci,

od června do poloviny října proběhnou v prostorách OC Šestka generální opravy a modernizace travelátorů (pohyblivých schodišť mezi patry). Omlouváme se za dočasně ztížený pohyb po centru a zvýšenou hlučnost.

2. 5. 2018

8. května bude OC Šestka uzavřené

Státní svátek 8. května budeme mimo provoz.
Všechny dny předchozí i následující fungujeme jako obvykle.

Všechny novinky

Facebook OC Šestka

 

Kudy z nudy

Nahoru