Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Šestíkův klub pro rok 2018 je zde

Šestíkův klub pro rok 2018 je zde

Šestíkův klub 2018 je zde! V nové podobě a s novými pravidly.
Budeme vás odměňovat za nákupy ve vybraných obchodech.
Stačí od 4. května do 30. listopadu získat 20 samolepek za nákupy nad 500 Kč a hodnotná cena z hračkářství POMPO je vaše, respektive vašeho dítka! Přesná pravidla najdete v článku.

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Šestíkův klub 2018

1.       Věrnostní program Šestíkův klub (dále jen Program) je aktivita Obchodního centra Šestka (dále jen OC) určena pro jeho zákazníky se zaměřením na děti.

2.     Každé dítě má možnost zaregistrovat se do Programu. Registrace je možná v hračkářství POMPO. Výměnou za registraci získá zákazník speciální kartu, do které získá za každý nákup v prodejnách zapojených do Programu samolepku.

3.      Za každý nákup nad 500 Kč získá zákazník přímo na pokladně 1 samolepku. Při nákupu nad 1000 Kč pak 2 samolepky.

4.     Útraty se v jeden den a v jedné prodejně nesčítají a počet dvou samolepek je maximální bez ohledu na cenu / hodnotu nákupu nad 1000 Kč. Znamená to, že při útratě např. 4000 Kč v jednom obchodě získá zákazník 2 samolepky. Pokud v dalším z partnerských obchodů v ten samý den nakoupí například za 1200 Kč, získá zákazník opět 2 samolepky.

5.     Zákazník, který získá 20 samolepek, kterými zcela zaplní hrací kartu, má nárok na zvolenou hračku z nabídky klubu v partnerském obchodě POMPO, a to na základě předložení kompletní hrací karty s uvedeným počtem samolepek a vyplněnými kontaktními údaji.

6.     Hračky, které je možné za návštěvy akcí v rámci Programu získat, budou vždy vystaveny přímo na akci a jsou označeny číslem.

7.     Počet a dostupnost hraček je omezen a OC Šestka má právo program při vyčerpání dárků ukončit, případně nahradit zvolenou hračku alternativní hračkou v podobné hodnotě.

8.     Podmínkou zapojení do Programu je registrace formou formuláře, který vyplní zákonný zástupce dítěte. Vždy je možná pouze 1 registrace konkrétního dítěte.

9.     Registrací dává Zákazník OC souhlas se zpracováním osobních údajů a jejich využití výhradně pro marketingové účely OC, a to podle platné legislativy o ochraně osobních údajů, včetně GDPR.

10.   Tento dokument slouží jako Úplná pravidla Programu a je k dispozici na www.ocsestka.cz a na Facebooku OC.

11.     Věrnostní program trvá po dobu od 4. 5. - 30. 11. 2018. Výdej hraček v prodejně Pompo OC Šestka je možný maximálně do 23. 12. 2018.

12.   Do Programu se v roce 2018 zapojily tyto obchody: CCC - Café Broadway - dm drogerie - Grand Optical - InterSport - Julius Meinl Café - Kilpi - Kosmas - Monkeys Gym - Pecka Modelář - Pet Center - Pepco - Pompo hračky - Relax World - Rock Point - Sanabilis - lékárna - SCANquilt - Tescoma

Přehled prodejen je platný k 4. 5. 2018 a může se v průběhu roku měnit, například v důsledku rekonstrukce nebo relokace. OC si vyhrazuje právo této změny.

---

A na jaké odměny v podobě hraček z prodejny POMPO se můžete těšit?

Prohlédněte si níže fotografie cen, ze kterých si budete moci vybírat.

Fotogalerie


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Novinky v centru

Novinky

2. 5. 2018

8. května bude OC Šestka uzavřené

Státní svátek 8. května budeme mimo provoz.
Všechny dny předchozí i následující fungujeme jako obvykle.

10. 4. 2018

Dětské hřiště před Šestkou je znovu otevřeno

Oblíbené atrakce jsou po zimní přestávce opět v provozu.

Všechny novinky

Facebook OC Šestka

 

Kudy z nudy

Nahoru