Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Na Šestce otevírá Sapeli Point!

Na Šestce otevírá Sapeli Point!

Nejnovější modely dveří do bytu i domu od 26. února najdete v našem centru.
A nejen to! Víte, že před jarem si u nás můžete pořídit daleko více do svého příbytku?
Máme odborníky na dekor, látky, textilie, pohovky, masivní nábytek nebo celkové zařízení domácnosti.
Zkrátka - Pokojíček na Šestce :-)
Na Šestce otevírá Sapeli Point!

Na konci února se v přízemí OC Šestka otevírá nový, krásný showroom společnosti Skygarden, která je výhradním zástupce předního tuzemského výrobce interiérových dveří a zárubní SAPELI. V nové prodejně se budete moci seznámit s nejaktuálnějšími trendy a možnostmi posuvných systémů, skrytých zárubní, bezpečnostních dveří, nových trendů designu dveří a celoskleněných dveří.

Když už se na Šestku vydáte kvůli dveřím, zkuste nakouknout i do dalších obchodů, zaměřených na domácnost. Například:

  • Látky Mráz - nejde jen o klasický obchod s látkami, na který jsme léta zvyklí, ale o naprosto unikátní koncept prodejny látek a galanterie. Na jednom jediném místě seženete vše, co potřebujete pro domácí, ale i profesionální šití.
  • SCANquilt - v této prodejně naleznete širokou nabídku více jak 600 vzorů a barev povlečení na mnoha různých materiálech - od klasické kvalitní bavlny, krepu a flanelu, až po nežehlivé satény z dlouhovlákné česané bavlny a ložní soupravy ze sametového mikrovlákna. Výběr z 20 typů přikrývek a polštářů uspokojí zákazníky hledající jak komfortní a hřejivé, tak i letní lehké přikrývky. Celý sortiment doplňuje široká škála prostěradel v provedení jersey Lycra, froté, satén, mnoho variant prostírání a ubrusů, bambusové a bavlněné ručníky, dekorační polštářky, přehozy a plédy.
  • TESCOMA - osvědčený partner na vše, co potřebujeme pro domácnost a kuchyni.
  • JECH - sedací soupravy - výrobce sedacích souprav nejvyšší kvality se zárukou pět let. Sedací soupravy, které nemají za úkol jen přežít záruku, ale vydrží dlouhé roky. Moderní design, prvotřídní provedení.
  • Domestav - hledáte tradičního českého výrobce dřevěného nábytku? Značka Domestav působí na českém trhu již téměř 20 let a její doménou je výroba nábytku ze smrkového, bukového a borovicového masivu.
  • JENA nábytek - oOd svého vzniku v roce 1999 nabízí designový nábytek za příznivou cenu. V této prodejně najdete více než 150 vystavených sedaček, ale i další kvalitní nábytek.

Ve všech obchodech na vás čeká příjemná, školená obsluha. Pomůže vám s výběrem, posoudí plusy a nebude zastírat mínusy. Dá vám tedy to, co nenabídne žádný e-shop. A navíc - velmi často na vás čekají výrazné slevy vybraného zboží.

 


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru