Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Výstava Afrika očima dětí na Šestce

Výstava Afrika očima dětí na Šestce

Akce již skončila
Výstava je výsledkem ojedinělého fotografického projektu, na jehož počátku byla sbírka starých fotoaparátů v České republice a děti z nejchudších částí Keni. Poutavé fotografie si můžete prohlédnout od 1. do 31. 12. v přízemí OC Šestka.

Pod vedením místního profesionálního fotografa, Aliho Baristy, zaznamenávaly děti podporované Centrem Dialog, o.p.s. momenty svého každodenního života. Po úvodních seminářích následovalo mnoho dní tvrdé práce, ale i legrace a nových zážitků. Výsledkem projektu je série fotografií, které zachycují Keňu – domov malých fotografů – pohledem, který nezachytí snad ani ty nejlepší cestovatelské dokumenty.

Druhá část výstavy s názvem Pošli špunta do školy je oknem do života dětí z programu adopce na dálku. Je věrným svědectvím života na druhé straně zeměkoule, kde vzdělání není pro každé dítě samozřejmostí. Nahlédněte te s námi do pestrobarevné Keni a Guineje, kde život plyne jinak a lidem úsměv nechybí.

Centrum Dialog, o.p.s. je nezisková organizace působící od roku 1998 na poli rozvojové spolupráce a vzdělávání. Společně s mnoha českými rodinami, školami, firmami a jednotlivci pomáháme měnit životní osudy dětí v Guineji a Keni již od roku 2002 díky projektu Pošli špunta do školy. Od jeho začátku získalo šanci na vzdělání více než 3 500 dětí.


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru