Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Víkendové Hrátky na Šestce – pro celou rodinu

Víkendové Hrátky na Šestce – pro celou rodinu

Akce již skončila
Ohníčky a opékání buřtů, orientační pochod do Šárky, sportovní aktivity, hudební vystoupení, unikátní Live Jukebox nebo největší světový turnaj ve hře Pukec!  22. a 23. června na Šestce proběhnou velké víkendové hrátky pro celou rodinu! Vstup a hry samozřejmě zdarma, naopak vás zahrneme dárky a přízní.

Víkendové Hrátky na Šestce – pro celou rodinu

Těšit se můžete na nabitý program po celý víkend – a to i za přítomnosti vozů hasičů a záchranářů. Na hřišti před centrem na vás budou čekat táboráky, budete si moci opéct buřta a ještě u toho poslouchat kytarovky. V neděli nás pak čeká největší turnaj v báječné stolní hře Pukec. Pojďte s námi pokořit světový rekord v počtu hráčů této stolní „střílečky“!

Pro děti i tatínky (možná i maminky) budou k dispozici Hasiči, Záchranná služba a jejich záchranné vozy, které si můžete prohlédnout. A také rovnou vyzkoušet.

Děti si mohou zaskotačit a zasoutěžit na několika venkovních stanovištích. Čeká na ně například opičí dráha, hod NEODISKEM, míčové aktivity, prezentace školních batohů s možností nechat otisk své dlaně, deskové hry a další.

Pro rodiny s dětmi bude připravený orientační pochod do Divoké Šárky. S kartičkou, kterou děti dostanou, budou sbírat razítka během splnění jednotlivých úkolů na označené trase. Na konci trasy každé dítko, které úspěšně absolvuje všechna stanoviště, dostane voucher na buřt zdarma.

Neděle pak bude ve znamení bezvadné stolní hry Pukec s výstižným podtitulem „Nemysli a vystřel!“. Uspět může každý, bez ohledu na věk nebo IQ. :-)

Společně autory a propagátory této hry, která má už v Česku tisíce věrných příznivců, chystáme největší světový turnaj v Pukecu. Vedle volného hraní připravujeme organizovaný turnaj o „prize vouchery“ v hodnotě několika tisíc korun.

Zastřílet si může kdokoliv, účast v turnaji bude po registraci na místě. Vše bezplatně. Nad počtem „střílečů“ budou bdít komisaři renomované Agentury Dobrý den.

Po celý víkend bude hrát originální hudební doprovod. Před Šestkou zaparkuje speciálně upravený přívěs se živými hudebníky, kteří vám budou hrát na přání. Tento okouzlující Live Jukebox možná znáte z festivalu Kefír nebo hudebních festivalů jako Rock for People.

Přijďte si s námi užít víkend plný zábavy! :-)

 

Akci podporuje portál Kudy z nudy.cz: www.kudyznudy.cz
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Program sobota 11:00 – 19:00
▪ 11:00 – 16:00 Orientační pochod do Divoké Šárky pro děti i rodiče (poslední účastník bude vpuštěn na trasu v 16 hodin)
 
▪ 12:00 – 17:00 Prezentace prodejen a  Sportovní aktivity před centrem – venkovní plastová dráha, skok do dálky, prolézání kroužky, přeskakování/podlézání překážek, kopání na bránu, golf, atletický žebřík, slalom a nebo skákání v pytli :-) Na vše dohlédne oblíbená opička Lola z Monkey´s Gym, se kterou se děti mohou i vyfotografovat. :-)
 
▪ Aktivity jsou vhodné i pro ty nejmenší, pro děti od 2 let a každý účastník soutěží si odnese dárek a poznost. :-) 
 
▪ 12:00 – 14:00 Zapálení táboráků a opékání buřtů až do 19 hodin.
 
K tanci i k poslechu bude hrát hudební doprovod Live JukeBox, který můžete znát z festivalu Kefír nebo Rock for People!
 
Program neděle 10:00 – 18:00
     ▪ Od 10:00 zahrajte si Pukec nanečisto :-)
 
     ▪ 13:00 – 17:00 Velký Pukec turnaj (stanoviště nejdete v přízemí ve Family Centru,
        okolo tobogánu a okolo dětské zóny a eskalátorů)
 
      Bude připraveno 14 Pukec stolů (6 x pro turnaj / 8 pro volné hry a zkoušení :-) )
 
 
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Za dary a aktivity pro děti děkujeme našim nájemcům: 
        
        
 
 

zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru