Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Úspěšná Herní Aréna opět na Šestce!

Úspěšná Herní Aréna opět na Šestce!

Během víkendu 26. a 27. ledna se v OC Šestka otevřou brány dokořán všem milovníkům zábavy!

Hrajete rádi vy či vaši blízcí a kamarádi hry? Pak se radujte! V OC Šestka jsme po úspěšném letním víkendu připravili opět Herní Arénu, ve které na vás čekají 2 dny plné her, soutěží a zábavy!
Úspěšná Herní Aréna opět na Šestce!

Na ploše téměř 300m2 se můžete těšit na desítky počítačů, herní konzole Xbox One, Nintendo Switch a virtuální realitu!

Během soboty se v Aréně uskuteční republikové finále HTSS – turnaje středních škol v počítačové hře Hearthstone. Ti nejlepší hráči se zde utkají o lákavé ceny a vy je budete moci při jejich klání sledovat na živo! V sobotu i neděli proběhnou velké turnaje v jedné z nejhranějších her světa Fortnite. Těšit se můžete jak na 1v1 mód, tak na 4v4 týmovku.

Přihlaste se do události na Facebooku!

Sami můžete soutěžit v desítkách rozličných her, nadšence určitě zaujmou hry jako League of Legends, CS:GO, PUBG a již zmiňované Fortnite či Hearthstone. Pokud milujete bojovky, pak vás určite budou bavit konzole s Mortal Kombat, Injustice 2 či Naruto. Milovníci rychlých kol se můžou těšit na Forzu či některých ze simulátorů motorek. Čekají na vás desítky rozličných her pro všechny věkové kategorie. V Herní Aréně na vás bude čekat i několik virtuálních realit. Zahrát si můžete nejpopulárnější Beat Saber, vyzkoušet můžete zimní lyžovačku, adrenalinovou horskou dráhu či se vydejte do magického světa čar a kouzel.

Odměny vás neminou! Ať už si zahrajete cokoliv, budete moci sbírat speciální měnu, za kterou si následně vyberete některou ze stovek připravených cen jako jsou např.: počítačové hry, trička, mikiny či čepice – vše s tématikou oblíbených her nebo i sběratelské figurky. Ti nejmenší se mohou těšit na bublifuky, pastelky, krásné bločky aj. Pokud byste si ale rádi chtěli vybrat něco vlastního u nás na Šestce, zapojte celou rodinu i kamarády a vyhrajte některou z poukázek na nákup v libovolném obchodě Šestky.  

Speciální měnu - kredity můžete sbírat i díky nákupu na Šestce. Nakupte na Šestce během herní soboty v libovolném obchodě, do Herní arény doneste účtenku, získejte kredity a odneste si nějakou z vybraných cen! Můžete jich získat ale mnohem víc! Sečtete to ➡ Kredity z účtenek + Kredity z jiných aktivit v Herní aréně.

Kolik kreditů tedy dostanete na nákup?

• 1 ÚČTENKA 300 Kč - 500 Kč = 500 kreditů
• 1 ÚČTENKA 500 Kč - 1 000 Kč = 1 000 kreditů
• 1 ÚČTENKA NAD 1 000 Kč = 2 000 kreditů

ℹ Nevztahuje se na účtenky z Hypermarketu Albert. Účtenková akce platí pouze v sobotu 26. ledna.

 

Těšíme se na vás a vaše spoluhráče 26. – 27. ledna od 11:00 do 18:00. Vstup je zdarma. Najdete nás ve velkém dvoupatrovém prostoru vedle Hypermarketu Albert.

Děkujeme pořadatelům akce LanCraft, CZLan a partnerům SkillZone, MSI, Yenkee a Nintendo.

Tato akce je podporována portálem Kudyznudy.cz


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru