Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Šestka oslaví narozeniny ve velkém stylu!

Šestka oslaví narozeniny ve velkém stylu!

Celé centrum se ve dnech 17. a 18. listopadu promění ve velkou atrakci pro velké a malé. Čeká vás opravdu veliká spousta zábavy a otevření venkovního kluziště před Šestkou! Průvodcem oslav se stane samotný kapelník Kašpárek.
Šestka oslaví narozeniny ve velkém stylu!

Celá sobota 17.11. se ponese ve znamení veliké oslavy, kterou bude provázet principál dětských srdéček a duchovní tatíček věhlasného festivalu Kefír - pan Kašpárek: soutěže, šarády a mnoho dalšího. Hudební vystoupení Kašpárka v rohlíku je samozřejmostí! Těšit se můžete na největší hity ale i na zcela nové písničky z poslední desky. Dále vystoupí také The Brownies a Mala Ruckus.

Na oslavě bude zastoupeno i divadlo a to skvělým loutkovým bavičem Petrpaslíkem. Každé vystoupení Petrpaslíková divadla je zábavou k popukání! Rozhodně si to nenechte ujít.

Živý program bude probíhat před naším centrem od 11.00 do 20.00. A není to zdaleka vše! Další zábava bude připravená i po celé Šestce a to nejen v sobotu ale i v neděli. Celkem pro vás máme ve spolupráci s Kašpárkem přichystáno 6 velkolepých atrakcí. Netradiční dílničky, zákoutí a městečka s hromadou legrace!

Sobotní dopoledne navíc přinese otevření venkovního kluziště! Sraz bruslařů – na ledě před Šestkou. Celý den pak místo sfouknutí svíček na dortu zakončíme rozsvícením vánočního stromku.

V neděli 18.11. na vás budou čekat soutěže o Dárkové karty OC Šestka, kafíčka a další rozmazlovací procedury. K tomu jsme připravili speciální Še(st)kovou knížku s kupony na slevy až 30% do vybraných obchodů. (Knížka bude k dostání v OC Šestka od 16.11, kupony platí do 22.11.)

Těšíme se na vás a doufáme, že si to užijeme společně!

Vaše OC Šestka


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 
Nahoru