Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Průvodce změnami v OC Šestka.

Průvodce změnami v OC Šestka.

Podzim nám klepe na dveře a abyste nemuseli klepat na zavřené dveře i vy, přinášíme aktualizaci změn v prostorách OC Šestka.

Pracujeme na vybudování nového prostoru pro pobočku O2. Svého operátora po dobu výstavby najdete v provizorním stánku před prodejnou H&M v 1. patře.

Na jiném umístění najdete specializovanou prodejnu spodního prádla Extreme Intimo nebo prodejnu luxusních cestovních zavazadel Mendosína. Oba obchody jsou nyní naproti sobě v 1. patře, vedle prodejny TAKKO Fashion a tělocvičny Monkey’s Gym.

Po rekonstrukci se nám otevřely prodejny SCANquilt a Košile. Za nedlouho se konce rekonstrukce dočká i prodejna Levných knih

Připomínáme, že od srpna je u nás nově k využití tolik oblíbený Alzabox, který najdete u vchodu z vnitřního parkoviště a můžete ho využít 24h denně.

Jak už jistě víte, náš food court se již brzy rozšíří o nabídku KFC. Právě jsme začali s výstavbou a navzdory tomu, že došlo k dočasnému omezení kapacity celého food courtu, přispělo to i k pozitivní změně. Po přesunu na nové místo se nám Prima Baště kromě dalších míst k sezení otevřel také oblíbený pult s pizzou!

A na závěr něco zbrusu nového! KFC nebude jedinou velkou novinkou, kterou jsme pro vás přichystali. Těšit se můžete na otevření papírnictví Familio a prodejny tolik oblíbených značek Desigual/Timezone! Čeho se ale opravdu už nemůžeme dočkat – je spuštění provozu pobočky České pošty

Omlouváme se za případné komplikace spojené s dočasným omezením provozu některých částí našeho centra a doufáme, že se vám bude v novém líbit.

Vaše OC Šestka.


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Novinky v centru

Novinky

29. 5. 2018

Modernizujeme pro vás travelátory

Vážení návštěvníci,

od června do poloviny října proběhnou v prostorách OC Šestka generální opravy a modernizace travelátorů (pohyblivých schodišť mezi patry). Omlouváme se za dočasně ztížený pohyb po centru a zvýšenou hlučnost.

2. 5. 2018

8. května bude OC Šestka uzavřené

Státní svátek 8. května budeme mimo provoz.
Všechny dny předchozí i následující fungujeme jako obvykle.

Všechny novinky

Facebook OC Šestka

 

Kudy z nudy

Nahoru