Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Podzimní a zimní proměny Šestky

Podzimní a zimní proměny Šestky

Stavební práce, rekonstrukce, stěhování a nové koncepty! Chceme pro vás to nejlepší a neustále na tom pracujeme. Přinášíme další přehled těch nejžhavějších novinek z OC Šestka.

Největší novinou je bezesporu otevření našeho venkovního kluziště! Více informací vč. možností zápisu vašich ratolestí na kurzy bruslení, naleznete v sekci SLUŽBY. Další významnou novinkou je otevření spuštění provozu pobočky České pošty! Tu najdete v přízemí našeho centra a už od svého otevření je tato nová služba velice vyhledávaná. Brzy zde spustíme prodej nových Dárkových poukazů do obchodů v našem centru.

V přízemí naleznete další nové obchody, které se nedávno otevřely zákazníkům a vyšly tím vstříc velké poptávce: Papírnictví Familio zde nabízí velký výběr kancelářských a školních potřeb, v obchodě OTTAS najdete velký výběr mobilního příslušenství. V prvním patře jsme otevřeli nový oblíbený obchod s módou: Desigual/Timezone.

Rozšířila se prodejna luxusního spodního prádla a plavek Chickie! Dámy, a tak trochu i pánové, máte se na co těšit: větší plocha = větší výběr. Do nového se přesunuly rovněž Klenoty Aurum. Obchod najdete v prvním patře hned vedle drogerie dm.

Dalším kvalitním přírůstkem je prodejna s přírodní kosmetikou a zdravou výživou BIOOO.CZ. Hlásíme přesun jednotky mobilního operátora O2. Tentokrát už natrvalo do nové stálé a dvojnásobně velké prodejny, kterou jsme vybudovali na místě bývalé TV zóny.

V prosinci se konečně otevře tolik očekávaný point KFC! Pro milovníky něčeho ostřejšího chystáme otevření prodejny vína a destilátů Don Pealo. A pro každodenní osvěžení si budete moct zaskočit do stánku s osvěžujícími koktejly Fruitisimo.

Na střeše si nyní můžete v době nákupů pohodlně nabít své elektroauto. Na střešním parkovišti máme nově nainstalovanou nabíjecí stanici E.ON.

Na závěr bychom rádi připomněli, že aktuálně nabízíme několik volných pracovních míst. Nejžhavější je ovšem nábor do nového stánku Fruitisimo, kde vás čeká práce ve zdravém stylu, mezi ovocem a zeleninou! Rozhodně se podívejte i na ostatní volné pozice. Jejích celý výčet najdete zde.

Doufáme, že se vám novinky budou zamlouvat a přijdete si je co nejdříve osobně zkontrolovat :-) Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše OC Šestka


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru