Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Podpořili jsme koncert ke Světovému dni zraku

Podpořili jsme koncert ke Světovému dni zraku

Lions Club Plzeň Bohemia uspořádal společně s Plzeňskou filharmonií tradiční koncert ke Světovému dni zraku.
Již 14. ročník nazvaný Pocta folku proběhl dne 11. října 2019 ve velkém sále Měšťanské besedy v Plzni. OC Šestka byla partnerem koncertu.

V podání Plzeňské filharmonie, pod taktovkou hostujícího dirigenta Chuhei Iwasaki, zazněly skladby Jaroslava Ježka, Antonína Dvořáka, Aerona Coplanda, Zuzany Navarové, Radůzy a další.

Účinkovaly sopranistka Michell Katrak a absolventka Deylovy konzervatoře Michaela Málková, která si pěvecký přednes doprovázela hrou na klavír. Sympatie publika si získala nejen svým uměleckým vystoupením, ale navzdory svému hendikepu mnoha zálibami i životní vitalitou.

Finanční částkou byl v letošním roce oceněný rovněž nevidomý, velmi talentovaný a všestranně nadaný David Kratochvíl z Tachova.

Výtěžek z koncertu, který moderoval Petr Jančařík, byl věnován ZŠ a MŠ pro zrakově postižené a vady řeči v Plzni a projektu Lví Očko.

Letošní úspěšný koncert, jehož program dramaturgicky připravil Tomáš Ille, v závěru posluchači odměnili potleskem ve stoje.

14. ročník koncertu ke Světovému dni zraku podpořily Město Plzeň, Plzeňský kraj, Nadace 700 let města Plzně a řada dalších partnerů, včetně OC Šestka.

Zdroj: https://plzensky.denik.cz/ctenar-reporter/uspesny-koncert-ke-svetovemu-dni-zraku-20191020.html

Fotogalerie


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru