Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » OC Šestka – místo pro váš každodenní nákup

OC Šestka – místo pro váš každodenní nákup

Zapomněli jste při balení na dovolenou něco, bez čeho se neobejdete? Nebo naopak po příletu chcete co nejjednodušeji a nejrychleji nakoupit? Anebo bydlíte v okolí a potřebujete si udělat každodenní nákup a zařídit běžné věci, jako zajít na poštu nebo vyzvednout zboží v Alzaboxu? To vše seženete v nově zrekonstruovaném obchodním centru Šestka, které zaujme jak pestrou škálou obchodů, tak i originálním architektonickým pojetím inspirovaným leteckou tématikou. Čeká tu na vás klid na nákupy, pestrá nabídka obchodů a pohodlné parkování i díky nově zprovozněné příjezdové rampě.
OC Šestka – místo pro váš každodenní nákup

V OC Šestka vzdáleném 3 minuty od letiště zákazníci najdou prakticky vše, co potřebují, ať už se jedná o potraviny nebo luxusní oblečení. Nakoupit zde mohou přední módní brandy jako H&M, New Yorker, Lee Cooper, Desigual, Orsay, Camp David&SOCCX nebo PME Legend. Kdo je náročnější, má na výběr v prodejnách Luggi či GANT. Obuv, kabelky nebo zavazadla jsou k dispozici v obchodech Humanic, ECCO, Mendosina nebo Delmas. Pokud si ale někdo v OC Šestka přijde zvlášť na své, jsou to ženy, pro které je zde připravena velmi pestrá nabídka obchodů a zboží. Chcete luxusní spodní prádlo nebo plavky? Není problém, designový showroom značek Chickie (prodávající i label Victoria's Secret) nebo Extreme Intimo nabídnou pestrý sortiment. Parfémy nebo kosmetiku lze najít v prodejnách Yves Rocher, Sephora nebo BiOOO.cz. Milovníci klenotů, šperků a diamantů pak určitě zavítají do prodejen Klenoty Aurum či Corial.

Jestli jste aktivní typ a rádi provozujete volnočasové aktivity celý rok, pro vás jsou zde obchody s outdoorovou módou a vybavením RockPoint, Intersport nebo Kilpi. Díky jejich velké prodejní ploše zde najdou zákazníci opravdu široký sortiment. V centru seženete i originální dárky nebo elektroniku, smartphony, fotoaparáty, notebooky a další techniku.

Nákup potravin na doma i chutná jídla na místě v novém foodcourtu

V OC Šestka uděláte každodenní nákup v hypermarketu Albert, běžné drogistické zboží je k dispozici v drogerii dm. Kromě obchodů zde na vás čeká i prostorný a zmodernizovaný food court s širokým výběrem jídel za příjemné ceny. Česká, indická, mexická, japonská nebo thajská kuchyně, na tom všem si zde pochutnáte. Nebo třeba v KFC. Zákusky a výbornou kávu najdete v místní stylové kavárně CAFÉ by TRETTER'S a vaše děti jistě ocení jedinečný 20 metrů dlouhý tobogán nebo se mohou vyřádit v Monkey's Gym, pohybovém centru pro děti. Pokud chcete mít klid na nákup, nechte si děti hrát v hlídaném dětském koutku se spoustou hraček a atrakcí.         

Nová rampa a spousta služeb pro každý den

Velkou novinkou je nově zprovozněná příjezdová rampa. Tou můžete mnohem rychleji a komfortněji zamířit na střechu i do krytého parkingu a najít místo na parkování, které je zdarma. V centru si následně z každodenních služeb můžete třeba dojít na poštu, využít wi-fi zdarma nebo nabít elektromobil. Pro pohodlný nákup jsou k dispozici úložné skříňky. V Šestce si můžete vyzvednout zboží objednané přes Alza.cz díky Alzaboxu, nechat si zabalit dárek nebo směnit peníze. Zkrátka ideální místo pro každodenní nákup.

Více informací na www.oc-sestka.cz nebo na Facebooku.


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru