Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Nový semestr Monkey´s Gym je tady!

Nový semestr Monkey´s Gym je tady!

Akce již skončila
S novým školním rokem přichází i nový semestr v naší komfortní tělocvičně do které můžete přihlásit své děti od 6 měsíců do 7 let.
Nový semestr Monkey´s Gym je tady!

Velký výběr lekcí denně 9:00 - 19:00. Zábavná forma výuky, jednotná a odborně stanovená metodika, zkušení lektoři, cvičení na gymnastickém nářadí, měkké cvičební prvky, lekce plné sportu a legrace. Tělocvična je prosklená, k dispozici dětský koutek i cafe bar pro rodiče. Vyzkoušet můžete také narozeninové oslavy pro děti plné pohybu a zábavy nebo si vyberte z bohatého víkendového programu.

Kontakt: tel. 775 16 16 11, mail: info@monkeysgym.cz, web: www.monkeysgym.cz

---

VÍKENDOVÉ KURZY IN-LINE BRUSLENÍ V MONKEY´S GYM – PŘÍMO NA STŘEŠE OC Šestka

V září startují oblíbené PŮLDENNÍ KURZY IN-LINE BRUSLENÍ pro děti od 4 let, které pořádá Monkeys Gym již druhým rokem na střeše Obchodního centra Šestka. Máme bohaté zkušenosti, propracovanou metodiku, spoustu pomůcek i super lektory, kteří umí z učení udělat zábavu. VÝSLEDKY JSOU VIDĚT OPRAVDU BRZY! Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé.

Kurzy poběží po celý podzim ve vybraných sobotách či nedělích dopoledne i odpoledne. Více info, termíny kurzů a rezervace ZDE 

NAROZENINOVÉ OSLAVY V MONKEYS GYM ŠESTKA

„Oslava byla skvělá! Prostředí super! Lektoři úžasní! Nemělo to chybu. Děti byly opravdu nadšené. Moc děkujeme všem z Monkey´s gym :-)“ – To je jedna z mnoha kladných reakcí na NAROZENINOVÉ OSLAVY v tělocvičně MONKEY´S GYM. Chcete i Vy pro svoje děti nezapomenutelnou oslavu? Pak si termín rezervujte včas! Rozsah programu, občerstvení i doplňkové aktivity si můžete zvolit zcela dle svých představ. Více referencí ZDE 

DĚTSKÁ DISKOTÉKA V MONKEY´S GYM

Diskotéky s opičkou Lolou pro všechny malé tanečníky pořádáme KAŽDOU POSLEDNÍ NEDĚLI V MĚSÍCI. Tentokrát tedy v neděli 29. 9. 2019 od 17:00. Necelá hodina tanečního řádění na populární dětské písničky, samozřejmě pod vedením našich lektorů a za aktivní účasti maskota Loly. Kapacita je omezená, předchozí rezervace nutná!

Více ZDE. Monkey´s Gym, Obchodní centrum Šestka, Praha 6. Kontakt: tel. 775 16 16 11

 


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru