Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Letní novinky v OC Šestka.

Letní novinky v OC Šestka.

Vážení návštěvníci, léto nám přineslo hned dvě skvělé novinky! Od srpna je u nás nově k využití tolik oblíbený Alzabox nebo třeba výloha, kde si můžete prohlédnout zblízka nabídku internetového obchodu s moderními dopravními prostředky.

Systém samoobslužných Alzaboxu se osvědčil na mnohých místech po celé České republice. Své zboží, které si objednáte na stránkách alza.cz si nyní můžete vyzvednout i u nás na Šestce! Alza je tak dalším obchodem, kde si můžete nakoupit, i když ne zcela tradičním způsobem, při návštěvě našeho centra. Alzabox najdete u vchodu z vnitřního parkoviště a můžete ho využít 24h denně.

Nakupovaní v internetových obchodech je občas nepohodlné, protože si zboží nemůžeme prohlednout „zblízka“. Obzvlášť je to těžké, pokud se jedná o dopravní prostředek. Specializovaný internetový obchod e-scooters.cz má u nás do konce srpna svojí výstavní výlohu. Můžete se tak zblízka podívat na moderní dopravní prostředky. Obchod se totiž specializuje výhradně na elektro dopravu. Ve výloze na vás čekají elektromotocykly, elektroskútry, elektrokoloběžky, elektroboardy nebo hoverboardy. Ke každému produktu zde najdete i podrobný popis. Teď už se nemusíte bát, že si koupíte „zajíce v pytli“, přehledněji prezentovat zboží z internetového obchodu už snad ani nejde!   


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru