Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » LET LET – Proměny Ruzyně a okolí

LET LET – Proměny Ruzyně a okolí

Nová a na míru připravená výstava o vývoji a proměnách známých i méně známých míst v okolí OC Šestka v posledních sto letech. Zdarma v Galerii Šestka od 25. října do 21. listopadu.
LET LET – Proměny Ruzyně a okolí

Výstava „LET LET – Proměny Ruzyně a okolí“ představuje příběhy a podoby domů, ulic i celých oblastí od roku 1918 po současnost. Dozvíte se o zaniklých statcích i ulicích v Liboci, mlýnech v Ruzyni a Divoké Šárce a historii domů v Ruzyni. K vidění jsou skutečně krásné i exkluzivní fotografie se spoustou zajímavých faktů.

Neopomenutelnou součástí Ruzyně je samozřejmě i pražské letiště, jež mělo desítky let Ruzyni přímo ve svém názvu. ProLETíme si jeho historii a dynamický rozvoj. Navíc vám představíme i vizualizace podoby letiště plánované do roku 2035!

Zajímavé jsou také příspěvky knihkupectví Kosmas a jejich vybrané tematické knihy /Vzduch je naše moře, TGM, Slavné vily Prahy 6, Řepy krásné, Řepy mé, Dobrodružství pana Kolečka – pohádky od Hvězdy/ a vybrané modely letadel od našeho oblíbeného obchodu - Pecka modelář.

Výstava je volně přístupná v naší Galerii Šestka každý den od 25. 10. do 21. 11. v čase 9.00 – 21:00 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu!

Děkujeme: Letišti Praha za poskytnuté podklady a zapůjčení originálních prvků. Panu Jaroslavu Šerákovi za možnost použití informací z www.periferieprahy.cz. Knihkupectví Kosmas a Pecka Modelář za tematické doplnění výstavy.  


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru