Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » KFC konečně i v našem centru!

KFC konečně i v našem centru!

Kyblíky se valí na Ruzyň! Aneb vzývaná restaurace rychlého občerstvení KFC konečně otevírá také u nás na Šestce! Dnem D je úterý 18. prosince.
KFC konečně i v našem centru!

Poptávku po vydatné stravě inspirované americkým jihovýchodem uspokojíte každou denní dobu. Začněte hned snídaní: z bohaté nabídky si můžete vybrat slanou nebo sladkou verzi.

Pokud rádi debužírujete v početnějším kolektivu, optimální pro vás budou vyhlášené kyblíky nebo boxy. Příznivci sendvičů si také přijdou na své. Sáhnout můžete po Panini Italian, Twisteru, Longeru nebo po lahodném Zingeru.

Dětem (a jistě i rodičům) udělá radost Kids menu s hračkou. Pochutnat si můžete také na bohatých salátech, desertech, klasických B-smart krabičkách nebo na křupavě pikantním kuřeti.

Restaurace je otevřená každý den 8:00 – 21:00. Je moderní, designová a zcela transparentní - v rámci nového konceptu KFC totiž vidíte až do kuchyně!

Otevřením KFC skončila první fáze rekonstrukce našeho food courtu. Další s mnohamilionovou investicí bude pokračovat hned po Novém roce. Těšit se můžete na další nové restaurace a daleko komfortnější zázemí o pro vás, návštěvníky Šestky.

Těšíme se na vaši návštěvu a reakce.

Fotogalerie


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru