Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Jsme partnery Pražské padesátky. Pojeďte s námi!

Jsme partnery Pražské padesátky. Pojeďte s námi!

Akce již skončila
Author Pražská padesátka je tradiční závod na horských kolech určený pro širokou veřejnost. Letos se bude konat už 21. ročník a termín je stanoven na sobotu 21. září 2019. Šestka je hrdým partnerem oblíbených závodů, kterých se můžete zúčastnit i vy!
Padesátikilometrová trasa závodu začíná a končí v pražských Dejvicích, mezi tím projíždí krásným prostředím Divoké Šárky, dále přes Horoměřice až do Zákolan a kolem zříceniny hradu Okoř zpět. Závod je součástí prestižní série Author Maraton tour a na startu se každoročně sejde kolem tisíce účastníků. Letos nabídne pestřejší doprovodným program - zónu pro rodiny s dětmi, živou hudbu, tombolu a mnoho dalších novinek k 21. ročníku závodu.
 
Klíčové informace:
 
TERMÍN: sobota 21. září 2019
08:00 – 09:45 - prezentace, výdej startovních čísel s čipy
10:00 - Start hlavního závodu AUTHOR Pražská padesátka
10:15 – Start Pražského dětského sprintu
MÍSTO STARTU: Praha 6 – Dejvice – Bechyňova ulice
MÍSTO CÍLE: Před fakultou Architektury ČVUT
 
TRASA ZÁVODU
Délka trasy je 50 km, převýšení 910 m
Trasa závodu: PRAHA – Dejvice, - Horoměřice, Velké Přílepy, Noutonice, Podholí, Hole, Zákolany, Budeč, Nový mlýn, OKOŘ, Malé Číčovice, Tuchoměřice, Juliána, Nebušice, Šárka – Dejvice
Závod je vhodný pro horská a trekkingová kola
 
WEB A PŘIHLÁŠKY: www.prazska50.cz
Pozor! Uzávěrka všech přihlášek 19. 9. 2019 ve 12:00! Přihláška k závodu se stává platnou až po uhrazení startovného. Do té doby nebudete zařazeni do startovní listiny.
 
A kde nás budete moci potkat?
V areálu ČVUT budeme mít celý den velký, obrandový stan. Hned vedle vyroste velký stan našeho nájemce, Intersportu. Ve stanu najdete pestrou kolekci českého výrobce outdoorového oblečení Kilpi.
Opičí dráhu a milou opičku Lolu zajistí kreativní tělocvična Monkey´s Gym, která bude propagovat své sezónní kurzy pro děti všech kategorií.
Dárky pro účastníky a vítěze jednotlivých kategorií věnovali naši další nájemci: Lékárna 6ka, Intersport, Time Out & Lee Cooper, Delmas, Pepco, PME Legend, Desigual / Time Zone, Yves Rocher, Pecka modelář, Kosmas, Kilpi, Fruitisimo, RockPoint nebo Pompo.
Děkujeme! A věříme, že ceny nebo speciální slevy udělají všem obdarovaným velkou radost.
 

zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru