Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Herní aréna se vrací s největšími Fortnite turnaji!

Herní aréna se vrací s největšími Fortnite turnaji!

Šestka slaví 13. narozeniny - s dosud největší Herní arénou a celosvětovým herním hitem Fortnite!

Užijte si víkend plný her, zábavy i soutěží. Těšte se na novinky ze světa počítačových her, ale také na největší turnaje ve Fortnite! Narozeninový program na vás čeká od pátku 1. listopadu do neděle 3. listopadu. Vstup je zdarma!

Již po třetí se na Šestce odehraje hrami a zábavou nadupaná Herní aréna. Tentokrát to ale bude ještě větší jízda! Program bude daleko pestřejší, delší, s více cenami a účastí známých Youtuberů - gamerů!

Speciální program čeká v pátek 1. listopadu na mateřské a základní školy. V prostorách Šestky od pátečního rána bude čekat zkušený tým animátorů, kteří děti seznámí se světem her, zábavy a komunikace v prostředí notebooků a chytrých telefonů. Jedinou podmínkou je včasná registrace na e-mail skoly@lancraft.cz.

Hlavní část Arény se odehraje o víkendu 2. – 3. listopadu od 10:00 do 19:00. 3. Herní aréna bude probíhat hned v několika zónách Šestky, zaměřených na různé hry nebo média. V jednu chvíli se tak bude moci bavit několik set návštěvníků. Na své si přijdou nejen hráči všech věkových kategoriích, ale také rodiče. Speciální sekce bude věnována také dívkám.

Po celý víkend si budete moci zahrát řadu populárních her, jako jakou League of Legends, CS: GO či PUBG. Veliké pozornosti se bude těšit Fortnite, ve kterém na Šestce opět proběhnou 2 největší turnaje v ČR, jeden v sobotu a druhý v neděli.

Hlavní ceny ve Fortnite turnajích? Notbeook/PC za desítky tisíc korun!

  • Sobota - herní notebook od MSI
  • Neděle - herní PC os SkillZone

Čekat na vás bude 100 herních stanovišť, virtuální realita s nejpopulárnějším Beat Seber. Adrenalin můžete virtuálně prožít na zimní lyžovačce, horské dráze nebo se můžete vydat na výpravu do magického světa čar a kouzel.

Těšit se můžete na celou herní zónu Xbox One, kde nebudou chybět ani pohybové hry Just Dance a Fruit Ninja.

Jste příznivci akčnějších her? Zahrajte si na konzolích Mortal Kombat, Injustice 2 či Naruto! Pokud do vašich zájmů patří rychlá kola, užijte si Forzu či některý ze simulátorů motorek. Tatínkové a fanoušci jistě ocení skvělé závodní či letecké simulátory.

Těšíme se na Vás 1. – 3. listopadu od 10:00 do 19:00. Vstup je zdarma.

Přihlaste se a sledujte Událost na Facebooku Šestky

Pozor! I tentokrát bude platit systém bonusových kreditů za účtenky z obchodů a restaurací OC Šestka. Tedy, čím více utratíte, tím více kredistů vám přidělíme. Detaily zveřejníme před akcí; akceptovány budou jen prokazatelné účtenky z 1. - 3. listopadu.

Děkujeme pořadatelům akce LanCraft a CZLAN a partnerům SkillZone, MSI, Yenkee a DXRacer.

Fotogalerie


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru