Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Další semestr cvičení v Monkey’s Gym!

Další semestr cvičení v Monkey’s Gym!

Monkey's Gym na Šestce připravil další semestr moderního cvičení pro děti! Žhavou novinkou jsou víkendové kurzy in-line bruslení. Podívejte se na připravený program a neváhejte přihlásit své ratolesti.
Další semestr cvičení v Monkey’s Gym!

Komfortní prosklená tělocvična, kurzy denně 9-19h, velký výběr lekcí pro děti od 0,5 roku do 7 let, zkušení lektoři, kvalitní metodika, cvičení na gymnastickém nářadí, měkké cvičební prvky, lekce plné sportu a legrace, bezproblémové omluvy a náhrady, dětský koutek a cafe pro rodiče – to vše nabízí Monkey’s Gym v OC Šestka. A navíc – zkušební hodina je zdarma! Přijďte si vyzkoušet prémiové cvičení pro vaše nejmenší, zábavné narozeninové oslavy nebo si vyberte z bohatého víkendového programu!

Právě o víkendech totiž budou probíhat PŮLDENNÍ KURZY IN-LINE BRUSLENÍ pro děti od 4 let. Tým Monkey's Gym má bohaté zkušenosti, propracovanou metodiku, spoustu pomůcek i super lektory, kteří umí z učení udělat zábavu. VÝSLEDKY JSOU VIDĚT OPRAVDU BRZY! Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. První termín sobota 22.9. dopolední nebo odpolední blok. Více info, termíny kurzů a rezervace na monkeysgym.czfacebook/monkeysgym nebo na čísle 775 16 16 11


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

@ocsestka
Nahoru