Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » Classic Drive již po páté v OC Šestka!

Classic Drive již po páté v OC Šestka!

Akce již skončila

AKCE PŘESUNUTA NA 12. 9. 2020! 

Vychutnejte si automobilové veteránské skvosty na střeše Šestky!

Již po páté se na střeše Šestky koná úspěšná výstava autoveteránů s názvem Classic Drive! Díky ní si u nás budete moci prohlédnout nejen tzv. oldtimery, veterány s ročníkem výroby od 50. do 80. let, ale i tzv. youngtimery, tedy vozidla, která svým stářím 15-29 let ještě nedosáhla na status veterána, ale už mají sběratelský potenciál.

V sobotu 4. dubna od 12:00 do 18:00 tak bude k vidění přes 200 automobilových krasavců vymazlených do posledního detailu. Bohatý doprovodný program zahrnuje prohlídky, ukázky i odborné konzultace. Pokud jste automobilovými nadšenci, střecha OC Šestky je místo, kde v tento den chcete být, sami nebo s celou rodinou! Kromě toho se můžete osvěžit v naší stylové pop-up kavárně z palet od CAFÉ by TRETTER´S, kde najdete nabídku kvalitní kávy, domácích limonád a také vynikající domácí štrůdl jako od babičky.

Letošní ročník bude stejně jako vloni zaměřen na automobily zejména z dob 50. až 90. let. Také proto byl za hlavní motiv akce na základě loňského úspěchu zvolen model Opel Commodore z roku 1968. Všichni, kdo jej minulý rok nestihli vidět, letos mají šanci, kterou by neměli propásnout. Kromě něj bude tzv. generaci šedesátníků reprezentovat Cadillac DeVille Convertible z roku 1969 nebo tradiční Volkswagen Beetle. K vidění budou i další zajímavé vozy jako International Pick-Up z roku 1954 nebo Nissan Skyline R33 z 90. let. V hojném počtu bude zastoupena i evropská produkce vozů z 50. až 90. let, nicméně nejstarším účastníkem bude vyšperkovaný traktor Farmall F-20, který nedávno oslavil už 80. narozeniny. Zastoupené však budou i "limitky" nebo unikáty z let 1990 až 1999. 

Přijďte do Šestky zavzpomínat na minulost a možná uvidíte i auta, která si pamatujete ze svého dětství nebo alespoň ze starších filmů.

Vstupné je dobrovolné a akce se díky krytým garážím Šestky koná za každého počasí.

Zábavné odpoledne s hračkářstvím POMPO!

Již řadu let je duben tradován jako měsíc bezpečnosti, proto auta za super ceny parkují v hračkářství POMPO! Zároveň pro vás POMPO připravilo zábavné odpoledne v OC Šestka. V rámci výstavy si mohou zákazníci přijít vyzkoušet deskové hry, které potěší malé i velké. K ruce jim bude školený personál, který vše vysvětlí. Pro velké i malé milovníky aut jsou připraveny také karty s motivy nejrůznějších aut.


zpět na akce centra

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Dostávejte novinky z první ruky

 

Facebook OC Šestka

 

Instagram OC Šestka

Nahoru