Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » GANT

Obchod na mapě

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card

Kontakt

Telefon: 225 023 606, 734 752 206
E-mail: Gantstore.sestka@gant-usa.com

WWW stránky

http://www.gant.com/

GANT

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Značka GANT je protkána bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality. Spojuje americkou ležérnost s evropskou elegancí. Její hodnoty jsou nerozlučně spjaty s autentickým dědictvím amerického východního pobřeží, pocházejícím z roku 1949, kdy byla společnost založena. Od té doby se dále vyvíjela, načerpala inspiraci z Evropy nejen v oblasti látek a návrhů, ale i v oblasti životního stylu. Dnes je vskutku globální lifestylovou značkou. Kolekce značky GANT nabízí široký sortiment pánské, dámské i dětské módy nejen pro volný čas. V licenci značky GANT se také navrhují a prodávají hodinky, obuv, brýle, parfémy a v neposlední řadě luxusní bytové doplňky GANT Home. V České republice působí tato značka již od roku 1999.

Více informací naleznete na webu nebo na našem facebookovém profilu

Akce obchodu

 GANT PRINASI NEW YORK DO SVYCH PRODEJEN

GANT PRINASI NEW YORK DO SVYCH PRODEJEN

GANT Vás učí novému stylingu a na své prodejny přináší kousky inspirované obyvateli New Yorku. Nechte se i Vy pohltit atmosférou podzimního města měst.

Nová kolekce pro podzim/zimu 2014 už je v prodejnách Gant!

Nová kolekce pro podzim/zimu 2014 už je v prodejnách Gant!

Podzim přináší novou kolekci GANT plnou těch nejstylovějších kousků. Nahlédněte do prodejny této americké značky a vybavte se na podzimní dny, jak se patří.

Boyfriend style od značky Gant

Boyfriend style od značky Gant

Prvním příznakem toho, že jste propadli „Boyfriend Stylu“ je, že potajmu kradete věci ze skříně vašeho přítele. Nakouknete raději do prodejny značky GANT, kde najdete mnoho ikonických kousků v tomhle chic stylu!

GANT a vzory - dokonalá kombinace

GANT a vzory - dokonalá kombinace

Máte rádi vzory? Letos jsou v módě a GANT to moc dobře ví! Vzory a značka GANT - dokonalá kombinace, kterou si okamžitě zamilujete!

Novinky

19.11.2014

Potraviny pomáhají - zapojte se do celonárodní potravinové sbírky

V sobotu 22. 11. 2014 se uskuteční 2. ročník Národní potravinové sbírky, kdy budete mít opět možnost darovat trvanlivé potraviny a pomoci tak těm, kteří to potřebují. Součástí celonárodní sítě více něž 180 obchodů, které se do akce letos zapojí, je i prodejna Albert v OC Šestka.

12.11.2014

Narozeniny OC Šestka už se blíží!

Osm let. Přesně tolik letos slaví naše centrum. A protože neradi slavíme sami, jste vřele zváni už tuto sobotu, 15. listopadu 2014, na velkou oslavu plnou zábavy, radosti a také slev i akcí!

30.10.2014

Odlety a přílety z letiště Václava Havla

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou informační službu Odlety a přílety z letiště Václava Havla!

Všechny novinky