Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » Extreme Intimo

Obchod na mapě

Otevírací doba

9.00 – 21.00

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Dárkové poukazy Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card Přijímáme platební karty american express

Kontakt

Telefon: 731 652 772
E-mail: sestka@extremeintimo.eu

Extreme Intimo

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Spodní prádlo pro ženy, muže, děti + baby program (čepičky,dupačky,body,bryndáčky), punčochové zboží pro celou rodinu, pyžama,plavky, župany a další doplňky...

Akce obchodu

IT’S TWINKLE TIME!

IT’S TWINKLE TIME!

Milí přátelé,

Extreme Intimo vždy myslí na vás a jinak tomu není ani nyní, před blížícími se Vánocemi. Vánoční kolekce je na svém místě v našich obchodech a na vás je výběr nějaké krásné kombinace.

Oslavte svátky s celou rodinou v naší neodolatelné vánoční kolekci! Oblíbené Whoo sovy, kostkované vzory, sváteční tmavě modrá a exploze červené barvy jsou tu, aby přinesly další dávku lásky, tepla a dobré nálady nejen do vašeho domova, ale i srdce. K tomu všemu jsme připravili malá tematická překvapení!

Přijďte si pro svoji dávku inspirace a sváteční nálady, kterou určitě najdete mezi našimi vánočními modely. Ať už budete dělat cokoli, nezapomeňte - It's Twinkle Time!

Novinky

19.12.2014

Vánoční provoz autobusů

I o Vánocích se k nám dostanete autobusy. Jaký je sváteční jízdní řád, který platí již od 22.12. se můžete podívat zde.

06.12.2014

Šestíkův klub pro rok 2014 skončil

S blížícím se koncem roku skončil v pátek na Mikulášské i Šestíkův klub pro rok 2014. Nevěšte ale hlavu, Šestíkův klub bude znovu pokračovat v příštím roce.

05.12.2014

Dárkové poukazy

Přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým, přátelům, kolegům či obchodním partnerům a nejste si jisti, zda vyberete správně?
Využijte služby OC ŠESTKA a pochyby jednoduše vyřešte zakoupením dárkového poukazu.

Všechny novinky