Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » CAMEL ACTIVE

Obchod na mapě

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Dárkové poukazy Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card Přijímáme platební karty american express

Kontakt

Telefon: 225 023 223
E-mail: sestka@realitywear.cz

CAMEL ACTIVE

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Camel active je značkou robustní a mužnou, značkou pro aktivní muže, která nabízí módu elegantní i módu pro volný čas. S camel active můžete jako zákazník poznat, co znamená "nekonečný příběh".

Oblečení je pohodlné, vyrobené z praktických a odolných látek, sleduje nejnovější módní trendy a vyniká řadou inovativních detailů. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bundy k tašce a tričko k čepici.

Akce obchodu

Nová kolekce jaro/léto 2015 u camel active

Nová kolekce jaro/léto 2015 u camel active

Milí zákazníci a zákaznice,

rádi bychom vám oznámili, že již nyní můžete na naší prodejně camel active zakoupit produkty z nové kolekce jaro/léto 2015 s názvem "Vintage Travel Route".                                
                               
V nové kolekci jaro/léto 2015 se camel active inspiruje obdobím začátku 50. let 20. století, kdy se cestování stalo symbolem volnosti. Camel active tuto myšlenku přenesl do kolekce vkusného oblečení s kombinací kontrastních materiálů a vzorů.

S příchodem nové kolekce pro Vás máme připraveno plno novinek a výhod. Pojďme se společně radovat z nové kolekce jejíž mottem je jednoduchost, která dává vyniknout modelům kladoucím důraz na detail.

Na prodejně v OC Šestce se nachází pánský sortiment, dámský sortiment naleznete na našich obchodech v OC Letňany a v OC Arkády Pankrác.

Váš camel active team

 

Novinky

13.02.2015

Giganti, workshopy Muzea Karla Zemana či Masopust s Majdou – takový je únor na Šestce

Už jen dva týdny bude k vidění unikátní výstava Giganti. Tvoří ji reálné modely zvířat v životní velikosti, která před 10 000 lety obývala naši planetu. Expozice probíhá až do 22. února a je přístupná zcela zdarma.

01.02.2015

Divadélka a dílničky v únoru a březnu 2015

I v novém roce pro vás máme oblíbená divadélka a dílničky. Podívejte se, na co se můžete těšit v únoru a březnu.

21.01.2015

Provoz autobusů v 2015

Chcete vědět, jak se k nám v novém roce dostanete? Podívejte se na jízdní řády autobusů.

Všechny novinky