Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » CAMEL ACTIVE

Obchod na mapě

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Dárkové poukazy Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card Přijímáme platební karty american express

Kontakt

Telefon: 225 023 223
E-mail: sestka@realitywear.cz

CAMEL ACTIVE

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Camel active je značkou robustní a mužnou, značkou pro aktivní muže, která nabízí módu elegantní i módu pro volný čas. S camel active můžete jako zákazník poznat, co znamená "nekonečný příběh".

Oblečení je pohodlné, vyrobené z praktických a odolných látek, sleduje nejnovější módní trendy a vyniká řadou inovativních detailů. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bundy k tašce a tričko k čepici.

Akce obchodu

Předvánoční slevy

Předvánoční slevy

Milí zákazníci a zákaznice,

připravili jsme pro Vás předvánoční slevy 20% od pátku 12. 12. 2014 do 24. 12. 2014. Sleva se týká oblečení, doplňků a obuvi z kolekce podzim/zima 2014/2015. Slevy nelze sčítat. Neplatí na nákup dárkových balení a voucherů. Není možné kombinovat s jinou akcí.

Na vaši návštěvu se těší

camel active team
 

Tipy na dárky

Tipy na dárky

Oslavte vánoční svátky s camel active.

potěšte vašeho partnera dárkem ze zimní kolekce. Nechte se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky.

Ve značkových prodejnách v OC Letňany - Praha 9, OC Arkády Pankrác - Praha 4 a v OC Šestce - Praha 6 Vám naše milé asistentky rády pomůžou s volbou dárků pro vaše blízké.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Krásný adventní čas vám přeje
camel active team
 

Novinky

06.12.2014

Šestíkův klub pro rok 2014 skončil

S blížícím se koncem roku skončil v pátek na Mikulášské i Šestíkův klub pro rok 2014. Nevěšte ale hlavu, Šestíkův klub bude znovu pokračovat v příštím roce.

05.12.2014

Dárkové poukazy

Přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým, přátelům, kolegům či obchodním partnerům a nejste si jisti, zda vyberete správně?
Využijte služby OC ŠESTKA a pochyby jednoduše vyřešte zakoupením dárkového poukazu.

04.12.2014

Vánoční otevírací doba

Podívejte se, jak budeme mít otevřeno v průběhu svátků. Pro ty, kteří tradičně řeší nákupy na poslední chvíli, máme dobrou zprávu, budemu tu pro vás i na Štědrý den.

Všechny novinky