Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » CAMEL ACTIVE

Obchod na mapě

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Dárkové poukazy Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card Přijímáme platební karty american express

Kontakt

Telefon: 225 023 223
E-mail: sestka@realitywear.cz

CAMEL ACTIVE

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Camel active je značkou robustní a mužnou, značkou pro aktivní muže, která nabízí módu elegantní i módu pro volný čas. S camel active můžete jako zákazník poznat, co znamená "nekonečný příběh".

Oblečení je pohodlné, vyrobené z praktických a odolných látek, sleduje nejnovější módní trendy a vyniká řadou inovativních detailů. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bundy k tašce a tričko k čepici.

Akce obchodu

LETNÍ SLEVY 30% - 50% U CAMEL ACTIVE

LETNÍ SLEVY 30% - 50% U CAMEL ACTIVE

Milí zákazníci a zákaznice,

dovolujeme si Vás upozornit na LETNÍ SLEVY, které začínají v prodejně camel active v pondělí 29. 6. 2015.                       

Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili slevy 30% - 50%. Udělejte radost sobě či blízkým a nezmeškejte letní slevy u camel active.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám a vaší rodině krásné léto.

camel active team

Nabídka se vztahuje na oblečení, obuv a doplňky z kolekce jaro/léto 2015. Slevy nelze sčítat. Neplatí na nákup dárkových balení a voucherů. Není možné kombinovat s jinou akcí.
 

PŘEDPRÁZDNINOVÉ SLEVY 20% - 30%

PŘEDPRÁZDNINOVÉ SLEVY 20% - 30%

Milí zákazníci a zákaznice,

využijte předprázdninových slev ve značkovém obchodě camel active.                              
                                                              
Zveme Vás k nákupu letního outfitu za velmi výhodné ceny ještě před vaší dovolenou. Nyní je celá naše letní kolekce se slevou 20% - 30%! Akce začíná v pondělí 15. 6. 2015 a bude trvat do vyprodání zásob.

Potěšíme Vás cenou a velkým výběrem

camel active team

Nabídka se vztahuje na oblečení, obuv a doplňky z kolekce jaro/léto 2015. Slevy nelze sčítat. Neplatí na nákup dárkových balení a voucherů. Není možné kombinovat s jinou akcí.
 

Novinky

01.07.2015

Prázdninový jízdní řád

Vážení zákaznící, od 1. července 2015 (středa) do 29. srpna 2015 (sobota) se zavádí na linkách Pražské integrované dopravy prázdninový jízdní řád, který se týká i linky 191. Dochází k menšímu prodloužení intervalů na této lince viz aktuální jízdní řád.

29.05.2015

Setkejte se s olympioniky

Setkejte se se dvěma úspěšnými sportovci. V neděli 31. května od 15 hodin proběhne autogramiáda s olympijským vítězem v moderním pětiboji Davidem Svobodou a s Janem Kudličkou, jenž má na kontě mimo jiné bronzovou medaili ze skoku o tyči z halového mistrovství světa v roce 2014.

30.04.2015

Fandíme hokeji

Od 1. května ovládne hokejové šílenství celou republiku a protože českému hokeji také fandíme a víme, jak je důležité nepromeškat žádný důležitý zápas, budete moci jednotlivá utkání sledovat na naší TV stěně.

Všechny novinky