Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » CAMEL ACTIVE

Obchod na mapě

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Dárkové poukazy Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card Přijímáme platební karty american express

Kontakt

Telefon: 225 023 223
E-mail: sestka@realitywear.cz

CAMEL ACTIVE

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Camel active je značkou robustní a mužnou, značkou pro aktivní muže, která nabízí módu elegantní i módu pro volný čas. S camel active můžete jako zákazník poznat, co znamená "nekonečný příběh".

Oblečení je pohodlné, vyrobené z praktických a odolných látek, sleduje nejnovější módní trendy a vyniká řadou inovativních detailů. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bundy k tašce a tričko k čepici.

Akce obchodu

KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2015/2016 CAMEL ACTIVE

KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2015/2016 CAMEL ACTIVE

Milí zákazníci,

přijďte si vybrat do našeho obchodu z nabídky modelů nové kolekce podzim/zima 2015/2016 "Trail to Balance".     

Náš vyškolený team Vám nyní ve značkovém obchodě camel active nabídne kompletní outfit do zaměstnání, pro volný čas i do města či do přírody.

Kolekce camel active pro podzim/zimu 2015/2016 využívá protiklady jako staré a nové, světlé a tmavé, strukturované a hladké a vytváří rovnováhu mezi tradicí a modernou. Camel active se nechává ve své kolekci podzim/zima inspirovat životem obyvatel Himálají, kteří žijí s tímto krédem v dokonalé harmonii.

Tradiční styl pracovního oblečení se mísí se sportovními prvky. Nejdůležitějším trendem nadcházející sezóny je pak barva indigo ve všech svých odstínech, které pronikají do každé oblasti odívání. 

Krátké bundy v barvách tón v tónu kombinují prošívaný nylon a lodenové detaily. Klasické vojenské bundy z bavlny a nylonu jsou osvěženy nenápadnými záplatami. Nově při výrobě používáme pravou kožešinu, kterou získáváme od myslivců jako vedlejší produkt správy lesů. Na řadu přichází také neobvyklý způsob barvení za studena, který oblečení dodává ještě výraznější obnošený vzhled typický pro pracovní oděvy. Motorkářské bundy jsou vyrobeny z jemné kůže barvené rostlinnými barvivy a vynikají otřepaným a syrovým vzhledem. Saka zase dostala neotřelý vlněný a pletený vzhled.

Design a drobné vzory našly inspiraci v kultuře obyvatel Himálají. Celoplošné drobné vzory se nejčastěji uplatňují na košilích. V nadcházející sezóně se do popředí dostanou nejvíce takové prvky jako míšení a prolínání barev a metoda patchwork tón v tónu.

Novinky

02.09.2015

Aktuální jízdní řád

aktuální jízdní řády platné od 31. srpna.

29.05.2015

Setkejte se s olympioniky

Setkejte se se dvěma úspěšnými sportovci. V neděli 31. května od 15 hodin proběhne autogramiáda s olympijským vítězem v moderním pětiboji Davidem Svobodou a s Janem Kudličkou, jenž má na kontě mimo jiné bronzovou medaili ze skoku o tyči z halového mistrovství světa v roce 2014.

30.04.2015

Fandíme hokeji

Od 1. května ovládne hokejové šílenství celou republiku a protože českému hokeji také fandíme a víme, jak je důležité nepromeškat žádný důležitý zápas, budete moci jednotlivá utkání sledovat na naší TV stěně.

Všechny novinky