Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » CAMEL ACTIVE

Obchod na mapě

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Dárkové poukazy Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card Přijímáme platební karty american express

Kontakt

Telefon: 225 023 223
E-mail: sestka@realitywear.cz

CAMEL ACTIVE

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Camel active je značkou robustní a mužnou, značkou pro aktivní muže, která nabízí módu elegantní i módu pro volný čas. S camel active můžete jako zákazník poznat, co znamená "nekonečný příběh".

Oblečení je pohodlné, vyrobené z praktických a odolných látek, sleduje nejnovější módní trendy a vyniká řadou inovativních detailů. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bundy k tašce a tričko k čepici.

Akce obchodu

Vyšlápněte si v obuvi od camel active!

Vyšlápněte si v obuvi od camel active!

V prodejně camel active již naleznete nabídku kolekce obuvi pro sezonu jaro/léto 2015.

V této kolekci značka camel active nezapomněla na vysoké pohodlí při nošení a dlouhou životnost gumových podrážek. V nabídce naleznete typické mokasíny, ale také překvapivě lehkou a přitom robustně navrženou obuv. Zajímavostí je kombinace olejované nubukové kůže a plátna. Opět se setkáte s vyjímatelnými koženými stélkami a propracovaným šitím.

Naše asistentky Vám velice rády poradí s výběrem té nejlepší obuvi pro Vás.

Váš camel active team
 

Nová kolekce jaro/léto 2015 u camel active

Nová kolekce jaro/léto 2015 u camel active

Milí zákazníci a zákaznice,

rádi bychom vám oznámili, že již nyní můžete na naší prodejně camel active zakoupit produkty z nové kolekce jaro/léto 2015 s názvem "Vintage Travel Route".                                
                               
V nové kolekci jaro/léto 2015 se camel active inspiruje obdobím začátku 50. let 20. století, kdy se cestování stalo symbolem volnosti. Camel active tuto myšlenku přenesl do kolekce vkusného oblečení s kombinací kontrastních materiálů a vzorů.

S příchodem nové kolekce pro Vás máme připraveno plno novinek a výhod. Pojďme se společně radovat z nové kolekce jejíž mottem je jednoduchost, která dává vyniknout modelům kladoucím důraz na detail.

Na prodejně v OC Šestce se nachází pánský sortiment, dámský sortiment naleznete na našich obchodech v OC Letňany a v OC Arkády Pankrác.

Váš camel active team

 

Novinky

23.03.2015

Změny v autobusovém spojení s OC Šestka

V souvislosti s otevřením nových stanic na trase metra A, dojde od 7.4. 2015 ke změnám v autobusové dopravě, které se dotknou i dopravy do OC Šestka.

19.03.2015

Odkud sledovat zatmění slunce? Ze střechy OC Šestka!

To, že se z naší střechy dají dobře pozorovat letadla, není žádná novinka. Ale je to také ideální místo, odkud lze nerušeně sledovat třeba zatmění slunce...

09.03.2015

Soutěž: nakreslete Leonardův létající stroj

Opět startujeme malířskou soutěž pro děti! Domalujte chybějící části Leonardova "Tajemného stroje", polovina nákresu se totiž někde ztratila.

Všechny novinky