Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 7.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Obchody » Móda » CAMEL ACTIVE

Obchod na mapě

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Služby obchodu

Reklamace na prodejně Dárkové poukazy Přijímáme platební karty visa electron Přijímáme platební karty VISA Přijímáme platební karty maestro JCB Přijímáme platební karty master card Přijímáme platební karty american express

Kontakt

Telefon: 225 023 223
E-mail: sestka@realitywear.cz

CAMEL ACTIVE

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Camel active je značkou robustní a mužnou, značkou pro aktivní muže, která nabízí módu elegantní i módu pro volný čas. S camel active můžete jako zákazník poznat, co znamená "nekonečný příběh".

Oblečení je pohodlné, vyrobené z praktických a odolných látek, sleduje nejnovější módní trendy a vyniká řadou inovativních detailů. Jednotlivé modely jsou navrhovány tak, aby vždy vytvářely celek - hodinky ladí k pásku, boty ke kalhotám, bundy k tašce a tričko k čepici.

Akce obchodu

LETNÍ INSPIRACE S CAMEL ACTIVE!

LETNÍ INSPIRACE S CAMEL ACTIVE!

Je nám potěšením vám oznámit, že na naší značkové prodejně camel active můžeme již v současné době nabídnout celý sortiment pro léto 2015.

S camel active jste dokonale oblečeni kdekoliv a kdykoliv. Pro letošní léto se camel active kolekce inspirovala cestou po Mexiku. Ležérní styl oblečení využijete ať už jste na cestách v Mexico City, na haciendě nebo chytáte chobotnice.

Objevujte nejkrásnější místa na světě a ležérní outfit Vás svým pohodlím a funkčností doprovodí i po cestách do sochařského parku na úpatí Sierra Madre.

Přejeme Vám krásné léto!
camel active team

SPECIÁLNÍ NABÍDKA KRAŤASŮ OD CAMEL ACTIVE

SPECIÁLNÍ NABÍDKA KRAŤASŮ OD CAMEL ACTIVE

Milí zákazníci camel active,

výhodně u nás můžete nakupovat právě nyní. Připravili jsme si pro vás speciální překvapení. Našimi zákazníky oblíbené camel active kraťasy za 999Kč.

Proto neváhejte a přijďte si k nám vybrat stylové a módní kraťasy z kolekce léto 2015 co nejdříve. Na obchodě je pouze limitované množství a nabídka platí do vyprodání zásob.

Již nyní se těšíme na Vaši návštěvu, Váš camel active team

Tuto speciální nabídku nelze sčítat s jinými slevami či kombinovat s jinou probíhající akcí. Akce platí pouze na označené zboží v obchodech.
 

Novinky

30.04.2015

Fandíme hokeji

Od 1. května ovládne hokejové šílenství celou republiku a protože českému hokeji také fandíme a víme, jak je důležité nepromeškat žádný důležitý zápas, budete moci jednotlivá utkání sledovat na naší TV stěně.

30.04.2015

Pochutnejte si u nás na české kuchyni

Od 1.5. si u nás nově pochutnáte i na dobrotách z domácí české kuchyně. Nabídku jídla totiž rozšíří Prima Bašta - česká kuchyně.

01.04.2015

Výstava Petra Poláška v Galerii Šestka

Až příště zavítáte do našeho obchodního centra, nezapomeňte se zastavit v Galerii Šestka, kde právě probíhá výstava obrazů talentovaného umělce Petra Poláška.

Všechny novinky