Otevřeno každý den 9.00 - 21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00
 

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody » Hračky, Knihy, Dárky » LEVNÉ KNIHY

LEVNÉ KNIHY

Praha 6, Fajtlova 1090/1, Obchodní Centrum Šestka

Kontakty a služby obchodu

Knihy, CD, DVD, hračky.

Akce obchodu

Podzimní sklizeň knih v Levných knihách!

Podzimní sklizeň knih v Levných knihách!

Úroda dozrává nejen v sadech a zahradách, ale i v Levných knihách. Vyberte si ty nejlepší knihy letošního léta i nadcházející podzimní sezóny.

Tanya Valková: Arabská žena
Polská studentka Dora a arabský medik Ahmed se do sebe zamilují. Když Dorota otěhotní, vezmou se a odjíždějí začít nový život do Lybie, zde ale dojde k šokujícímu obratu – Ahmed se okamžitě ujímá role manžela v tradiční muslimské rodině. Když se týraná Dora v zoufalství pokusí o útěk, je přistižena a svou novou rodinou prodána do otroctví.
Cena: 99 Kč

Charlotte Habersack: Pipa Peprkornová
Pipa Peprkornová je poprvé v nové škole - a najednou tam začne být veselo! Protože Pipa umí krotit starší bratry, paralyzovat zdivočelé vysavače, domluvit učitelům rande a především - učinit přátele šťastnými! Život bez Pipy? To by si její přátelé Tonda, Lucka, Emil, Glorie a Olívie už neměli představit.
Cena: 69 Kč

Ria Tréfle Nová: Smoothie
Smoothie a ovocné šťávy jsou vynikajícím zdrojem vitaminů potřebných pro správné fungování těla, posilují imunitní systém a zlepšují zdraví. Nekonečným množstvím variací ze zeleniny i ovoce si hravě připravíte lahodnou svačinu, která vás dostatečně zasytí a dodá potřebnou energii.
Cena: 59 Kč

Ed McBain: Zabiják
Detektiv Steve Carella z 87. revíru se společně se svými kolegy vydává do ulic pátrat po vrahovi jednoho ze svých spolupracovníků. Neuspěje a vrah vystřelí znovu. Cena za odhalení vraha je však příliš vysoká. Vrah totiž ohrožuje Carellovu hluchoněmou snoubenku Teddy…
Cena: 69 Kč

Margaret Haffernanová: Malé změny, velký účinek
Tato kniha je určena každému, kdo chce zlepšit své pracovní prostředí. Zabývá se osvojováním malých, každodenních podnětů a návyků, které vytvářejí a udržují při životě firemní kulturu: učí, jak správně mluvit, naslouchat, argumentovat, přemýšlet a dívat se. Jde o malé kroky, které může v kteroukoliv chvíli učinit kdokoliv, malé kroky, jež jsou předzvěstí velkých změn.“
Cena 69 Kč

Sven Hassel: Vojenská káznice
Dobytí vojenské káznice na vrcholku ledem pokryté hory je jedním z nesplnitelných cílů Hasselových hrdinů. Co najdou za zdmi věznice, netuší. Stejně tak nedokáží zabránit neschopnosti koordinátora palby při velké ofenzivě. Hassel podává krvavý obraz války, která je jen poskrovnu kompenzována letmým povyražením, jako je boxerský zápas nebo panter jménem Ulrich.
Cena: 99 Kč

Nicky Reedová: Rozepnutá
Romantická komedie o ženě, jež potká ženu. A nestydí se… Rozepnutá je netypickým příběhem lesbické lásky ze současné Austrálie plným nečekaných zvratů, tragikomických událostí i lehké erotiky.
Cena: 29 Kč

Stephan Pastis: Timmy Nezdárek
Timmy Nezdárek se chystá rozlousknout svůj zatím největší případ: najít ukradený glóbus, na jehož nalezení byla vypsána školní soutěž. Jenže někdo se očividně snaží obehrát systém. Oblafnout ho..
Cena 19 Kč

Otevírací doba

Po - Ne : 9.00 - 21.00hod

Kontakt

Telefon: 233 312 555

E-mail: sestka.praha@levneknihy.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě
Zavřít
  • Přízemí

WWW stránky

http://www.levneknihy.cz/

Další obchody v kategorii Hračky, Knihy, Dárky


Zpět na přehled kategorie

Kde nás najdete

Obchodní centrum Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6

Otevírací doba

Albert Hypermarket 8:00 - 22:00
Obchody a Food Court 9:00 - 21:00

Buďte v obraze

 

Novinky v centru

Novinky

2. 5. 2017

V pondělí 8. 5. 2017 máme zavřeno

V pondělí 8. 5. 2017 bude obchodní centrum OC Šestka z důvodu státního svátku uzavřeno. Z tohoto důvodu dochází také ke změně jízdního řádu linky 191 pro tento den.

11. 4. 2017

VENKOVNÍ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ UZAVŘENO!

Z technických důvodů a vzhledem k bezpečnosti návštěvníků je venkovní dětské hřiště dočasně uzavřeno. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Všechny novinky

Facebook OC Šestka

 

Kudy z nudy

Nahoru