Otevřeno každý den 9.00-21.00
Hypermarket 8.00 - 22.00

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde:: Úvod » Akce a tipy » Akce centra » VÝSTAVA DRAGSTERŮ

VÝSTAVA DRAGSTERŮ

Akce již skončila
Dým, oheň, síla, výkon a adrenalin. Zrychlení z 0 na 100 km/hod za necelou vteřinu. To vše vystihuje stroje nazývané dragstery – speciálně upravená auta a motorky. Výstava těchto neuvěřitelných strojů byla na Obchodním centru Šestka od 23.10. do 7.11.2010.
VÝSTAVA DRAGSTERŮ

Ďábelsky rychlé stroje šlehající plameny a podivuhodný tuningový vzhled. Přesně tuto kombinaci nabízejí speciálně upravená auta a motorky - DRAGSTERY. Vůbec první výstavu těchto strojů v České republice jste měli možnost shlédnout u nás na obchodním centru Šestka!

Slavnostní zahájení této ojedinělé výstavy proběhlo v sobotu 23.10. na střeše našeho obchodního centra - měli jste možnost vidět dragstery v akci a nejen to...

Zahájení výstavy - adrenalinová show na střeše

Proběhlo v sobotu 23.10 odpoledne
Kde: na střeše obchodního centra

Moderované odpoledne, kdy jste viděli neuvěřitelné kousky v podání akrobatického motokvarteta (motocykl, čtyřkolka, brusle, kolo), plamenné rozjezdy dragsterů a oficiální zahájení výstavy kmotrem Daliborem Gondíkem.

Výstava dragsterů

Kdy: 23.10.2010 - 7.11.2010
Kde: na pasáži obchodního centra (v přízemí i v 1. patře)

Dvoutýdenní výstava zmapovala vývoj těchto speciálně upravených strojů, které byly uzpůsobeny tomu, aby na krátkou vzdálenost ¼ míle (402 m) uměly dosahovat co největšího zrychlení. K vidění byla závodní vozidla i motorky ze soukromých sbírek, milovníci tohoto extrémního sportu se mohli těšit například na speciálně upravené, 10 metrů dlouhé auto z královské třídy Top Fuel, které umí zrychlit z 0 na 100 km/h za necelou vteřinu.

Fotogalerie


zpět na akce centra

Novinky

15.08.2016

U nás Vám Rio neuteče!

Na naší velké TV stěně sledujte živě přenos Olympijských her v Riu!

09.05.2016

Sledujte živě západy MS v Hokeji ve velkém!

Stavte se a sledujte zápasy MS v hokeji na naší velké Tv stěně. Budeme fandit s Vámi!

08.04.2016

Originální "železné" worskopy pro děti

Od 5. dubna do 1. května u nás probíhá výstava Příběh železa a při té příležitosti jsme si pro vás přichystali originální tematické workshopy. Každou sobotu od 13 hodin!

Všechny novinky